zazrak by som bral v podobe 16 novembra 89 stroj casu,,,
vziat kluce vratnikom a kazdeho na druhy den poriadne tresknut po gebuli ked sa pohrnu na namestie,,
uz by som sa nedal ukecat,ked vidim co sa stalo..
mam cerstve info
v KYJEVE na namesti je vzbura vojakov,teraz to zacina vriet,hodte si ruske tv a 24 su tam priame vstupy,rozbieha sa to na namesti a polovica je vyzbrojena,,,
bude este sranda,


