Nádherný zákon,na toto čakám 25 rokov,ako vidím z užitku budem mať nadalej veľké guľové,mna neodškodní nikto len mi niekde daju 5 hektárov zarastenej parcely,ale straty.za nemožnosť nakladať s pozemkom ss možem obrátiť akurát na kuriča v kotolni,
Nádherný zákon,na toto čakám 25 rokov,ako vidím z užitku budem mať nadalej veľké guľové,mna neodškodní nikto len mi niekde daju 5 hektárov zarastenej parcely,ale straty.za nemožnosť nakladať s pozemkom ss možem obrátiť akurát na kuriča v kotolni,
Doneck a Donbas 2
Uplatnenie principu humanity v praxi,
Ak o mesiac napíše novinár že arabskí teroristi tak ho pojdem osobne nakopať,,,,,
Lebo su to stvorenia usáckej humanity,ktorá teraz náramne niekomu vyhovuje,,,
lebo,,,
Giordano Bruno,/:dominikánsky mních/
Galileo,
vzdelanci,vedci,umelci,
Vždy klali oči cirkvi a otvárali oči ľudom,
Len taká hlupa otázka,
= prečo by sa rusi mali niekomu pchať do,,,,?,,,a ukazovať,,,hľa máme protilátku,,,,?,,,
= ved podľa odchovancov demokracie aj tak nič nedokážu urobiť,,,?,,či áno,,,?,,,
Pekne urobené fotky,ked sa tak pozerám akoby vo veľa mestečkách mali rovnaké kaštiele,tu okolo mna je10; mestečiek kde su totožné stavby,stáť zostal iba jeden,z ostatných už ani základy len fotky čo som pozachranoval zo zbierok starých ľudí,
Povesti viažuce sa k historickým stavbám tiež takmer totožné,akoby sme sa nikdy nevedeli z historie poučiť a vždy urobili rovnaké chyby,
Ináč hlásim sa do kurzu k zaklínačom ked sa bude otvárať,viem poskytnuť tiché pokojné miesto v kľude hor dalej od civilizácie,kde možu prrbiehať skušobné zaklínacie formulky,,,,
je uplne jedno aku nálepku ma vládnuci politblok,s dochodcami čo stavalali štát a prišli o zdravie treba v prvom rade poriadne v,,,,y,,,j,,,,e,,,,,b,,,,,,
Hlavne nech sa my máme fajn čo tam po ľudoch
Hanba,,.
Hlavne ked to človek číta podpisuju sa dohody medzi štátmi o ktorých nikto nič skutočne okrem politblbcov nevie čo obsahuju podrobne,
Tak ako doteraz,vstupy do kadejakých členstiev o ktorých ľudia nikdy nerozhodovali,ale vplyv na ich životy maju,
Dodatok bez komentára,pre Antona
= ak si mám vybrať tak beriem východ,neznamená to že Rusko,východné národy ako celok,
Po skusenostiach to napíšem jednoducho,či v Rusku,Afganistane,Iráne,sa nestretneš medzi ľudmi s.aroganciou a povýšenectvom,správaju sa k tebe ako k rovnému partnerovi čo sa o západnej kulture povedať nedá,
Dám ti príklad,keby ťa nahánal Taliban a v horách ťa uvíta starejší v dedine,stávaš sa podľa tisícročných tradícií,ich hosťom,a nikomu ťa nevydaju,ani Talibanu radšej zomru,pretože by to bola urážka ich hrdosti a tradície,
To isté máš s rusmi,tam sa tiež necítiš ako menejcenný gastarbaiter,,a to je rapídny rozdiel,
Uroven života sa nemeria len počtom lcd pc a mobilov,,,,a HDP,,,
Antonko = ešte k tej technike,bez amíckych eloktroblbostí sme dávno hľadali nerasty ,mali a máme také isté prístroje a hlavne info domorodcov ktoré je nad všetky prístroje,kde kto čo našiel,a tam sa ide kutrať,divil by si sa čo všetko je aj na Slovensku,
Technika nikdy nevyhrá nad logickým myslením človeka,
Antonko = je jedno aku máš techniku,
Našťastie je stanovená zmluva podľa ktorej musí v každom vrte zostať 50 % zdroja,a musí sa zavrieť,zablombovať pre dalsie generácie preto sa hľadaju nové ložiská,
Už 40 r dozadu sa vedelo k čomu dojde a geologovia toto pri strategických surovinách presadili celosvetovo,inak by sme nemohli do vesmíru,kam skor či neskor musíme vyraziť osidľovať,ak chce ľudstvo prežiť,
Preto je Antarktída tabu,zem nedotknuteľná,
Áno a toto nevedia pochopiť moslimovia ked sa s nimi rozprávam a prejdeme na náboženstvo ako može mať toto učenie trojjedinosti,,
Oni maju takmer totožné učenia v náboženstve až na to že maju jedného Boha,
Tu trojjedinosť im nevysvetlím nikdy pretože to odmietam tiež,je to faloš,a takto im to aj vravím,že cirkev zavádza a klame,
To už chápu,
Ktovie aké číslo má rád Prasačenko,,?,,už štyria v ťahu,,kto sa obetuje ako číslo 5,,,?,,,
Takisto ako Tatry,Liazky,UN,boli extra vyrábané pre trhy pre Sibír,Indiu,Irak,Afriku,v tisíckach kusoch,iné chladenie,motory,extra pre danu krajinu a klimatické podmienky,vrtali sme studne a vodu vo všetkých arabských štátoch a tá tam má väčšiu cenu ako ropa,atd,
Škoda reči,veru tak,
Anton = len kľud v pohode pokojne,
Peniaze vnímam len ako nevyhnutné zlo k dennému prežitiu,
Neuplatíš ma žiadnym milionom,,robil som pár rokov diggera,,po svete,,,,hodnotné veci mám uložené v starožitnostiach,a hlavne drahých kamenoch a diamantoch,,neláka ma zlato ani doláre,,mám rád nové veci ohľadne historie,vedy aj techniky,
Uplatíš ma len vedomosťami,
Zatiaľ mám len vyjadrenie.Strelkova k finančnej situácii ohľadne pomoci východu z Moskvy,tam otvorene pomenoval finančného zlodeja / S,,,,pravá ruka financmajstra v Moskve ,,,,nechcem aby ma zmazali,/,,že kým ten prerozdeluje financie tak sa tam nedostane ani polovica,je to zlodej,na to upozornoval Putina pred mesiacom ked bol osobne v Moskve u keho ako ludia okolo financii kradnu pomoc určenu ludom postihnutých vojnou,/ !vyjadril sa pred 2 dnami,znova/,,
Zatial iné nič,správy veľmi Rusi v nedeľu nemusia,teraz sa bavia pušťaju si tam vtipy a lambadu,
Papulniak = ako sa mohli posunuť hranice ...?,,,
ked sám Prasačenko ešte treskol tézu o CccP, zabudli mu povedať že UA je už samostatná,takže on chudák bojuje za samostatnosť UA od CccP,
Potom už chápem tie uletené veci čo sa tam robia,,,,
Darmo Dante Aligieri by mal krásny podlad pre knihy,
Mesi = v tomto máš pravdu,potrebovali sme pociťiť na vlastné oči tu slobodu aj v tv,,,no lenže ako píšeš všetkého sa preješ a zistíš že zdravý rozum je najlepšie používať ten vlastný,nie vnutený reklamou,aj ja som tým prešiel,ale po 222 Repríze okolo Holéhoudu,,,,človek prepne gombík do normálu,ak nie, už je privarený k lcd natrvalo a zmagorený,
Sloboda = ty mi pripadáš ako Prasačenko pri oslavnej reči ked kydol hlášku o Sovietskom Zväze,,čiže defacto Ukrajina neexistuje ked podľa neho je ešte CccP, musia robiť čo povie Moskva,,,
Krpatý telom veľký duchom,,toť vizitka významných mužov,
V noci pozriem cez ruské satelity na tv či je niečo okoko Strelkova,
Odporúčame