nestresuj ich velebnosti.
dnes vyvoleny hlasil ze to vychadza dokonca na 17 az 34 eur na mesiac .podla toho kto ako zarabal..
a vraj ked budu robit dlhsie cca 40 rokov tak im vyjde aj 170....
len nespomenul kto sa toho dozije,,,
teda ktora generacia,,
fuj je mi na bliti z toho...

