tamaron - pekne opisujes ale trocha ta poopravim,
bridlicovy - chod sa pozriet do Ostravy a dalsich miest kde je tazba uhlia co to robi s geologickou strukturou na povrchu a do vnutra,a to je nic co do objemu plynu,
kapitalizmus je o zisku,
kedze by boli v strate nenamahaju sa vyplnat prazdne miesta v tak v zem vznikaju obrovske dutiny a vaha horniny pracuje,blbo povedane keby to bola jedna velka kapsula tak sa zruti uzemie velke ako Slovensko o par kilometrov pod zem.
realne nie ale zacne ti pracovat nadlozie a mas zemetrasne poohyby,a je jedno cim vyplnis dutinu,zemsky povrch sa v mieste tazby stane neobyvany - chcel som ti narychlo dat meno mesta v USA od 96 je vystahovane prazdne neda sa tam zit,nespomenem si teraz..tazba zapalila podzemne zasoby a vsetko unika do vzduchu,je to mrtva zona,cesty kolajnice sa krutia ako zem pracuje a je horuca,
ja osobne by som si nepilil strom na ktorom sedim..


