dal som na vlakno o plyne vystupene sefa BP pred chvilou v BBC,,sankcie postihuju eu firmy lebo nemozu na svoje prenajate vrtne plosiny v RF dodavat material,ocakava niekolkonasobne zvysenie cien plynu a ropy ak sa to nezmeni,pretoze rusi si svoje tazia dalej a nie su viazani na eu,lebo eu firmy si vlastnu tazbu v rusku penajali takze si vlastne sankciami sami navysia cenu vlastnej ropy a plynu,,
a toto mudrci v eu nevedeli,,,len taka otazka,,
sef BP polozil otazku kto ponesie zodpovednost za socialne nepokoje pri narastoch cien a nedostatku surovin,lebo o dodavkach mimo ruska mozu snivat len eu uradnici,,
tv bbc o 20.hod.


