A čo republika tá nebude, lebo sú to fašisti, kto vlastne dal republike túto nálepku?
A čo republika tá nebude, lebo sú to fašisti, kto vlastne dal republike túto nálepku?
Korporátne média nesnažíte sa nám sem niekoho pretláčať, že nie? Zajtra urobíte podobný rozhovor s predstaviteľmi smeru alebo republiky.
Pán autor čo takto dať sem článoček alebo sériu ako je to s ľudskou mysľou a hlavne ako z nej vystúpiť, keď potrebujeme. Predpokladám, že veľa ľudí nemá toľko času a trpezlivosti na čítanie.
Gratulujem k vyliečeniu, niečomu podobnému čelí aj syn a pochádza to z neutíchajúcej práce mysle, tá potvorka má svoju príťažlivosť, ktorú možno prekonať len silou. Darí sa nám meditáciou na telo myseľ vypnúť...
Ber to ako chceš, je to môj názor.
Ak UA ofenzívou okrem svojich mŕtvych a ranených nič nedosiahne bude to jej koniec. Buď padne vláda alebo sa im rozpadne front. Bez významnej pomoci Západu situácia dospeje tam kde bola minulý rok zhruba o takomto čase. Dnes ale má Ukrajina o značné územia menej, má tiež neochotu Ruska o čomkoľvek rokovať, toto bude priamy výsledok podpory Západu...
Veriaci veria, že viera ich privedie k Bohu. Viera to je isté nastavenie mysle. Otázka je aké konkrétne nastavenie nás k Bohu privedie? Ale veriaci sám nepozná či má to správne nastavenie.
Potom tu máme isté názory, že to nestačí je ešte potrebné byť dobrým človekom, teda riadiť sa desiatimi prikázaniami. Táto požiadavka už presahuje úroveň mysle, smeruje do podvedomia človeka. Ani tu však žiadna istota nie je.
V biblii ale Kristus hovorí: Ja a otec sme jedno, on teda vedel a mal istotu, ale budiž on je iná kategória ako my všetci. V starom zákone sa píše aj o Noahovi, ktorý chodil s Bohom. On teda mal istotu, pretože chodil s Bohom a Boh s ním.
Nemali by sme sa teda snažiť chodiť s Bohom ako chodil Noe? Možno je to tak, že ak človek nechodí s Bohom počas života, nič svojou vierou neporiešil.
Možno všetky cirkvi sú tu nato, aby nám zmarili cestu k Bohu(sú to mocenské organizácie a teda pod vplyvom toho temného). Dávajú nám falošnú nádej a tak sa nik nesnaží nájsť tú správnu cestu.
Rusi bojujú s Ukrajinou v rukavičkách, predsa len sú to síce pomýlení, ale stále Rusi.
Skorpion ja som svojho času túžil po vedomostiach a jednoznačne tvrdím, že biblia mi odpovede nedala. Nový zákon je príbeh s niekoľkými podobenstvami, tie sú v poriadku aj keď v konfrontácii s Tomášovým evanjeliom ťahajú za kratší koniec. Lenže otázky ľudského osudu a zmyslu života mi to nevyriešilo, potreboval som niečo čo by mi dávalo zmysel,. Nebol som ochotný akceptovať, že Boh kvôli mne nechal zabiť svojho jediného syna, vo vražde som jednoducho nechcel byť namočený. To je jedna vec a potreboval som nejaký postup alebo niečo, čím by som sa zlepšil, povedať si budem lepší samozrejme nestačí. Potreboval som ucelenú náuku, ktorá by mi dávala zmysel. Ak v tom vidíš posadnutie zlým duchom, tak potom ok, beriem.
Je samozrejme možné postupovať tak ako píše Zoran, sú tu ale aj iné možnosti. Za seba musím povedať, že po čítaní starého a nového zákona som toho mal len jeden veľký zmätok. V starom zákone sú pasáže, ktoré úplne zjavne inšpirovali temné sily a takisto aj pasáže pod svetlým vplyvom. Prirovnania Nového zákona sú plné symboliky ale utajenej, napr. to o siedmych pannách je o siedmych čakrách a pod., ale človek, ktorý nič nevie tam ani nič nenájde. Takže podľa mňa je najlepšie vybrať si nejakého súdobého majstra(Vacek, Minařík a pod.) a čítať jeho texty, začal by som Vackom, tie texty sú napísané jasne a polopatisticky, je z nich vidieť, že bol technik. Kto viacej verí starým textom môže si otvoriť bhagavadgítu, tá je nádherne písana(český preklad z 1944 prípadne neskoršie vydania). K Abd-ru-shinovi sa vyjadriť neviem, ale môžete skúsiť.
Keby bol autor členom nejakej skupiny spisovateľov sci-fi tak by som ten článok bral, on je ale expert a konzultant z think-tanku. Západ je jednoznačne v úplnom úpadku, jediné čo sa rozvíja je propaganda a za tú si autor zaslúži jednotku.
Význam slova YHWH je predsa som, ktorý som, alebo som večná existencia všetkého.
Nezmysel, ľudia ktorí ho dali križovať neboli schopní sebareflexie, hádam okrem Judáša, tomu ale prisúdili ten najhorší osud. A my ostatní, sme stále uspávaní nezmyslami o plánovanej smrti božieho syna a našom vykúpení skrze ňu. Boh je milostivý ale je aj spravodlivý a za smrť svojho najbližšieho nám nemôže dať večný život, veď to je morálka na ruby.
Katolícka cirkev(najmocnejšia z cirkví) je mocenská organizácia, už tuším od 3 alebo 4 storočia a na mocenskej organizácii je vidieť prirodzenosť najlepšie keď má najväčšiu moc. Pozrite si jej chovanie v stredoveku, tá skazenosť a prehnitosť, dnes je to len oveľa lepšie ukryté, ale je to tam. A títo ľudia vás vedú k Bohu, leda tak riadnou okľukou. Ak sa chce cirkev obrodiť musí zahodiť všetky tie nezmysly, ktoré na jej učenie nabalili rôzne koncily a buly. To sa ale nestane a tak bude pomaly zahnívať a pri tom ako sa budú ľudia pomaly rozvíjať bude strácať vplyv...
Malý bôžik Jehova je tak trápny, keď sa vyhlasuje za stvoriteľa a dokonca vševediaceho...
Slovensko má namierené na smetisko dejín, toto sú voľby o jeho záchranu...
Autor asi netuší o tom, že istá skupina sa nás tu už celé veky snaží ovládať spôsobom rozdeľ a panuj a my im to už celé veky papkáme aj s navijakom. Takže ľudstvo je manipulované páničkom na svoj vzor, aby mohlo pokročiť musí odmietnuť to manipulovanie.
Socializmus až komunizmus mali rozvinutý juhoamerické civilizácie(Inkovia) napr. Tam neexistovali nezaopatrení, podobne ako u nás za socializmu. Rozvinutosť spoločnosti poznáme podľa jej najslabších členov. Táto spoločnosť čo tu máme teraz je všetko len nie socializmus a sociálny štát sa nám už dávno rozplynul, hoci slovne je stále deklarovaný. Avšak už dosť našincov pochopilo, že rozdiel medzi deklarovaným(masmédia) a reálnym je obrovský.
V tomto nie som tak podkutý, ale tipujem, že budeme používať rubeľ a viac spolupracovať s Ruskom, ale môžeme ešte skončiť aj v EÚ, čo by asi bolo podstatne horšie, keďže EÚ sa odpriemyseľňuje.
Nám to bude len ku prospechu a vôbec všetko bude závisieť do akej ekonomickej sféry padneme. Zatiaľ to vyzerá na ruskú.
Pravidlá budú po novom určované dohodou najväčších účastníkov a teda napr. krajinami BRICS.
Odporúčame