Super už som postúpil, už som potencálnym teroristom a zločincom. Neviem presne ako robili kampaň proti židom v Hitlerovom Nemecku, ale mohli sa učiť u pána Madra, alebo sa on učil od nich?
Ale pri srdci ma hreje, že si stále môžem vybrať slobodu(očkovanue) bez akéhokoľvek nátlaku.
Už som rozmaznané decko čo si hrá so zápalkami pri tankovaní benzínu. Nuž pán Madra a všetci tí čo sa už očkovali a prežili sa na mňa veľmi hnevajú a už teraz je zrejmé, že neostanú len pri slovách.
Je zaujímavé čo všetko si človek môže prežiť na tejto Zemi, kde vládne demokracia a sloboda...

