Bojím sa, že Kapitol nebol o Trumpovi.
Každý režim má to svoje, aj svetlú aj temnú stránku(sme predsa ľudia, ktorí ten režim tvoria).
Ľudia za socíku boli družnejší, pokojnejší. Bolo právo na prácu(žiaden stres) a minimálne platové rozdiely(voči dnešku). Chodilo sa na skupinové zájazdy, väčšinou cez ROH z práce. Potraviny kvalitné, v dostatočnom množstve(aj keď boli šóry). O všetkých bolo postarané. Úroveň zdravotníctva, školstva, kultúry, športu bola ďaleko vyššia než dńes.
Na hraniciach sa streľalo, odchod na vysnený západ bol prakticky nemožný. Pre tých, ktorí si dovolili nesúhlasiť s režimom tu nebol ľahký život.