Keď bude zle tak prejdú na chlast a stanú sa národnými hrdinami tak ako voľakedy Slopta.
Keď bude zle tak prejdú na chlast a stanú sa národnými hrdinami tak ako voľakedy Slopta.
No to už si nedokážeme ani len trávu dopestovať sami, no to sme dopadli.
Tak toto niekto po..., prosím vás stiahnite ten článok okamžite. Veď to hovorí o tom, že príroda si sama s covidom poradí podstatne lepšie než ľudia. A že všetky tie proti pandemické opatrenia sa môžu zrušiť. A to sa majú teraz nechať testovať aj naše deti kvôli dochádzke do škôl.
S tvojim výrokom, že takto bude medzi deťmi menej úmrtí rozhodne nesúhlasím, ale to je teraz už asi jedno.
No a čo naši investigatívny novinári, nepokúsili sa zistiť koho tým Zacharovová myslí. Prezradím im, že to nie je ťažká úloha, pre našich novinárov ale zrejme nezvládnuteľná. Nie preto, že by to nevedeli, ale preto, že to nemôžu napísať.
Zem(Gaia) nie je žiadna útlocitná žienka a je na drsné správanie zvyknutá. Je veľmi trpezlivá a ešte nám dáva šancu. Osobne by som sa skôr obával vesmíru, teda tých čo tu na nás dohliadajú. Na druhej strane ľudstvo dospelo do štádia, kedy zmeny idú veľmi rýchlo, takže máme ešte šancu.
Ak si myslíš, že jednou vakcínou to končí, tak si mimo. Očkovanie bude pokračovať každý rok. Myslíš, že ak sa ti niekto bude neustále hrabať v DNA tvojho dieťaťa, že to dopadne dobre? O čo jednoduchšie je nechať prejsť vírus medzi deťmi, tak ako to vždy bolo s chrípkou. O starších a rizikových skupinách sa tu nebavíme, ale o našich deťoch. Ak im niekto naruší DNA a budeme tu mať neznáme choroby, ktoré ich začnú kosiť, čo budeme potom robiť, nechcem sa tu hrať na strachopuda, ale všetky ľudské vynálezy majú dve strany, veľmi nerád by som keby sme objavili temnú stranu hrátok s DNA.
Nuž zisky pre nadnárodné farmaceutické spoločnosti sú nedotknuteľné. Čo keby tak vakcíny pre chudobné krajiny dodali bez zisku.
Gréta musí byť stále v kurze, keď príde čas podporí zelenú ekonomiku a ovce budú s holými...
Stručne: pravdu treba žiť a nie o nej mudrovať.
Dá sa to napísať aj menej stručne, tak ako o tom píše autor, len neviem či to potom splňuje daný výrok. ;-)
Neexistuje jedna pravda, každý má tú svoju a tak je to v poriadku, inak by nebol každý jedinečný.
Je len jedna pravda spoločná pre všetkých, a to že existujú, teda je tu opozícia ja versus svet, telo a myseľ, teda dualita. Ak človek odstráni aj túto poslednú dualitu, vyspeje.
Technicky vzato nie je nič iné len Boh. Boh tvorí všetko zo seba. Ak dokážeme pozorovať telo a myseľ stávame sa bohmi, sme nesmrteľní. To samozrejme nie je koniec cesty, len začiatok...
Ale my sme bohmi, len naša pozornosť je upretá na telo a myseľ tak, že nevnímame nič iné. Teda duchovný vývoj je práca s pozornosťou. A to, že v tomto hmotnom svete nedokážeme všetko, to je len škola pre nás, veď ako by Boh mohol zažívať strach, bolesť, hnev, nenávisť, utrpenie? To všetko nám toto telo a myseľ dáva a k tomu príbeh života.
Som rád, že toto píšeš lavida, pretože to je základný kameň problému. Ako to, že sme stvoritelia a nevieme o tom? Pretože sme za tak stotožnili s telom a mysľou, že nevidíme sami seba, teda to kto skutočne sme. A z pozície tela a mysle potom žiaden Boh neexistuje, tvoríme samozrejme aj naďalej, ale považujeme to za schopnosti tela a mysle, pritom telo a myseľ je len našim obmedzením, vonkajším obalom.
Každý z nás ľudí je mocnou bytosťou, veď sme božími deťmi. My si vytvárame realitu, rodíme sa však na tento svet nevedomí, musíme sa všetkému naučiť. Okrem toho si prinášame rôzne záťaže(karma), ktoré sa v našom živote skôr či neskôr prejavia. Preto je možné do našich hláv vložiť rôzne programy(niektoré si tam nevedomky vkladáme sami - karma), ktoré sa prejavujú obmedzením našej slobody sa rozhodovať a reagovať. Takto možno ľudstvo sputnať a obmedziť a fakticky z neho vytvoriť nevedomých otrokov., ktorí si ani neuvedomujú, že sú zotročení(alebo tomu nevenujú pozornosť). Teda celá tá čierna mágia i snaha získať moc pracuje s našou vypožičanou mocou - je to schopnosť využiť predpoveď ako budeme na určité podnety reagovať k svojim cieľom. Je to teda iste len dočasné, pokiaľ sa dostatočná masa ľudí neprebudí. A to prebudenie znamená odprogramovanie sa z rôznych programov, ktoré sme si zväčša v čase detstva do seba vložili my alebo spoločnosť.
A to prosím má byť láskavý Boh. Ešte, že to je len v mysliach tkzv. veriacich ľudí. Kedy vám to už dôjde, že si sami vytvárate svoj svet. Veríte v jedného stvoriteľa, ale nahovorili vám, že ten stvoriteľ je už nečinný, že stvoril svet a stiahol sa do úzadia. Stvoriteľ však tvorí svet naďalej skrze každého z nás. V každom z nás sídli stvoriteľ aj keď ho nepoznáte, my všetci sme božie deti. A ak má prísť trest tak bude za nevedomosť a nie za nevieru. Ak si budete v mysliach vytvárať ideálny svet a upierať naň pozornosť, skôr či neskôr sa tu na Zemi presadí. Ak však budete myslieť na všetky tie hrozné veci, čo nás čakajú...
V tomto prípade by som rozlišoval božskú myseľ, v ktorej sa naozaj všetko odohráva a ľudskú myseľ(nástroj, ktorý generuje myšlienky) o ktorej platí to čo som napísal.
To, že na rozdiel od nás viedli šťastný a spokojný život v súlade s prírodou, tomu by som veril. Vtedy ešte nežili peňazí a mocichtiví jedinci ovládajúci spoločnosť cez klamstvo a manipuláciu, teda mohli mať pocit, že všetko má svoje správne miesto. Keď je človek tak spokojný prečo by tvoril? Jedine preto, že je to preň úplne prirodzené, ale prečo by potom zaliezal niekam hlboko do jaskýň? Dnešní slávni umelci sú zväčša narušené osobnosti, ktoré sa tvorbou vyrovnávajú so svojim postihnutím.
Čo je filozofia?
Porozumenie reality, preložené do jazyka mysle.
Porozumenie realite, ale nikdy nevychádza z mysle, tá tomu len pomáha. Porozumenie sa rodí a existuje mimo mysle a to znamená, že ani celoživotné štúdium filozofie človeka nemusí priblížiť ani o krôčik k porozumeniu. Preto všetci majstri hovoria o tom, že prílišné prebývanie v mysli(ak sa časťou ega stanú nahromadené vedomosti) je naopak prekážkou.
Toto je väzenie a nie rozprávka. Byť uväznený v hmotnom tele nie je žiadna príjemná vec...
Načo je nám vláda a prezidentka, potrebujeme jedného výkonného dozorcu, ktorý môže sedieť na americkej ambasáde. Ušetríme peniaze za vládu a zbytočné voľby aspoň budú ľudia vedieť na čom sú. Toto je taká pokrytecká hra že až a ľuďom to stále nedochádza, že už dávno si tu nevládnu...
Veľmi zjednodušený pohľad na dejiny.
K bábkovým režimom:
V ČSR napr. po vojne nevládli komunisti, tí sa dostali k moci až v roku 1948 po puči, ktorý im bol umožnený Benešom a Beneš bol všetko len nie komunista.
K začiatku vojny ZSSR ponúkal pakt všetkým v Európe nikto ho neprijal, aj ČSR bola po Mníchovskej zrade poonúknutá pomoc, ale nemohla byť zrealizovaná kvôli odporu Poľska(nebolo kadiaľ presunúť vojská do ČSR). A tak Stalin nechal čierneho petra západným mocnostiam, ktoré to hrali na vojnu Nemecko vs. ZSSR, tie boli potom napadnuté Nemeckom - geniálny ťah ak nie ste pripravený na vojnu.
Poľsko sa chystalo na vojnu proti ZSSR - malo tuším tretiu najväčšiu armádu v Európe, ale narazilo...
Odporúčame