Potom sa ľudia z dotyčnej planéty začali hrabať v tvrdeniach, ktoré tu predchádzajúce vlády zanechali. Jeden z nich bol mýtus o premnožení ľudí na planéte. Tak si to prepočítali a zistili, že by sa všetci ľudia žijúci v domácnostiach po štyroch v rodinných domoch na 200 m2 ploche vošli do jedného štátu Texas, ktorý bol súčasťou väčšej federácie. A tak vlastne zistili, že tento mýtus bol šírený preto, že bohatí ľudia v snahe po zväčšení svojho bohatstva nemilosrdne ničili planétu a chceli, aby sa im to ľudia nedávali za vinu. Týchto bohatých ľudí poslúchali všetky vlády...

