Svatá prostoto tak Boh podľa vás potrebuje dôkaz a najlepšie matematický.
Ak by Boh nebol našou súčasťou v čom by bola jeho dôležitosť? V tom, že sa tu údajne snaží ovplyvniť dianie na Zemi, prosím vás veď je to činiteľ ani nie na úrovni počasia a to som riadne prehnal. Nie, niet takého osobného Boha čo by priamo ovplyvňoval dianie tu na Zemi a vy to viete.
Jeho sila spočíva iba vo vašich mysliach nikde inde. Vaša viera ho robí skutočným, taká je pravda o vašom Bohu a vy to niekde na úrovni podvedomia viete, ale život vám takto dáva väčší zmysel.


