Boh? O Bohu sa dá povedať veľa a predsa tak málo. Boh je naša pravá podstata, teda vedomie, ktoré pozoruje, poznáva samo seba. To je podstatou všetkých bytostí, pre naše ucho lepšie znie stvoriteľ, ktorý je vo všetkom stvorenom je jeho podstatou a vytvára ho každým okamihom. Sme to my sami(nie ego). A židovský, alebo kresťanský Boh ak chcete, ten je len karikatúrou skutočného Boha, so svojou túžbou po moci a ovládaní ľudstva je skôr na smiech. Ale o tom sa dá písať veľa, ale čím viac človek píše tým viac sa vzdiali od pravdy. Tú je potrebné prežiť a nie premyslieť.


