Tieto náboženské tajomstvá sú na smiech. Ak to nedokážu vysvetliť na čo je také tajomstvo, lepšie keby nebolo. Iste všetko nie je vysvetliteľné mysľou, ale ak niekto povie trojjedinosť Boha napr. prečo nepovie aj čo to znamená? Teda nikto z náboženských predstaviteľov, človek si to musí prečítať inde...
Najväčšie a skutočné tajomstvo sa skrýva v nás samých a v tomto svete je to tajomstvo, ktoré skoro nikto netúži objaviť, ale čo ak je zábava... Ak už prestane byť(čo sa v živote stane skôr či neskôr) potom možno niekto zatúži rozlúsknuť to veľké tajomstvo...
Jeden múdry pán povedal, že život je cesta za objavením toho čo skutočne sme a ja viem, že mal pravdu.


