Ja si naopak myslím, že dobro bez zla existuje. Zlo je len nevedomosť. Ak veríme, že sme oddelenou jednotkou od ostatného sveta nezávislou, potom konáme tak, že vzniká zlo. Minule som čítal jednu štúdiu(neviem ju na internete nájsť) kde bol výsledok analýzy vlastníckej štruktúry sveta(36 miliónov privátnych spoločností) a skončila na 26 finančných inštitúciách, ktorí ich priamo alebo nepriamo ovládajú. Tvár sveta je formovaná vlastníkmi týchto spoločností. Ich jediným cieľom je moc, oni nás nenávidia a my im dovolíme formovať náš svet. Snažia sa riadiť naše myslenie. Oni napr. vedú spoločnosť k súťaživosti a nie spolupráci......
Dobro je harmonický vzťah s ľuďmi, s planétou, s vesmírom. Myslím si, že ľudia sú toho schopní, má to len jeden háčik, musíme spoznať, kto vlastne sme.

