Drogy a mladí ľudia
Myslím, že situácia je ďaleko zložitejšia ako sa nám snaží naznačiť blog. Niektorí z nás sa sem rodia preto, aby si prežili závislosti, ostatne závislosťou na živote tu trpíme takmer všetci. Ja sám som stal v dvanástich rokoch závislý na sexe a nemohol som sa tomu vyhnúť. Autor blogu tu vykreslil hraničnú situáciu do ktorej sa dostane minimum užívateľov. Stáva sa to pri tkzv. tvrdých drogách ako je alkohol, heroín, kokaín. A aj pri tých je dlhé štádium kedy človek užíva drogu a môže normálne fungovať(pokiaľ má zabezpečenú svoju dávku).
Ľudia by si mali priznať, že drogy sú súčasťou života a mali by prestať proti nim bojovať. Vojna proti drogám je veľké zlo, ktoré ničí mnoho životov. Dovolím si tvrdiť, že najviac vyhovuje tým, ktorí ju začali a propagujú, teda politikom. Buď na nej priamo profitujú(sú súčasťou drogovej mafie) alebo postupujú podľa hesla rozdeľ a panuj.
Rodíme sa tu preto, aby sme si prešli rôznymi skúsenosťami a niektorí z nás to ale majú o niečo ťažšie.