Vtipné na autorovom blogu je to, že neexistuje nič iné len prítomnosť. Čo je to minulosť? Obraz v našej mysli, ktorý si pozeráme v tejto prítomnosti a analogicky budúcnosť je tiež len pravdepodobný obraz, na ktorý sa pozeráme, o ktorom premýšľame v tejto prítomnosti. Z toho jasne vidíme, že minulosť a budúcnosť sú len konštrukty našej mysle, nič reálne za nimi nie je. Nech autor skúsi čo i len chvíľku existovať v minulosti alebo prítomnosti, obávam sa, že s tým bude mať veľké problémy.


