Nestraš, to by sme šli z dažďa pod odkvap. Budúcnosť ľudstva určite nie je v náboženstve. Podľa mňa západná Európa sa už neubráni, je to len otázka času a podľahnú(pomer narodených detí nepustí).
My máme len jednu šancu nepustiť ich tu.
Pozri sa na skutočné výdobytky Európy a tou je humanita, ak si ju udržíme a zveľadíme ľudom sa tu bude žiť lepšie. Inými slovami nečiň druhým čo nechceš aby oni činili tebe. Náboženstvo toto z princípu nebude zveľaďovať, pretože čím je mocnejšie tým viac chce zasahovať ľuďom do života.


