Nechcem s tebou polemizovať,ale trocha si sa ,,sekol" v čase. Putin nie je Gorbačov a súčasné Rusko nie je Sovietský zväz.USA Gorbačovými a následne Jeľcinovými reformami začali považovať Rusko za porazenú krajinu.a začali sa k nej aj tak správať.Podobne ako celý západ.Trvalo to sice 20 rokov,ale Rusko je niekde úplne inde ,ako v roku 90.Žiaľ premárnili sme si šancu,spojiť východ zo západom...Vlastnou aroganciou

