Keď už sa máme baviť o tej ,,demokratickej voľbe prezidenta" tak ťa musím trocha poopraviť.Pán Porošenko nebol zvolený ani len legálne a nie to ešte demokraticky: Vysvetlím aj prečo.Podľa Ukrajinskej ústavy bolo potrebné na odvolanie prezidenta Janukoviča potrebných 75% hlasov ZA odvolanie hlasovalo 72.1% hlasov. Takže podľa ústavy malo byť hlasovanie NEPLATNE .čo však ,,nevadilo" ani majdancom a ani EU.Čo sa týka ,,demokratickej" voľby ...nuž východná Ukrajina prezidenta nevolila.Buď to tam voľby (z údajnej bezpečnosti) neprebehli,alebo sa tam bojovalo

