Nekecal. Má je. Cigarety s velbloudem,zabavuje se! Ještě!
Nekecal. Má je. Cigarety s velbloudem,zabavuje se! Ještě!
Mr Putinkof is Your favorit . Dávam ti plusku , môj je milovaný Rus všetkými masťami mazaný a veruže až navsegdá Majster zahraničných krokov Mr. Lavrof. Nech mu pánbožko žehná .Amen
Čo sa sťažujú ľudia úspešní ?Čo má povedať taký invalid, autista, slepec, alebo krípeľ od narodenia. Nestretol ani Jagera ,ani Trumpa:) Čo ? Že nemá depku a preto neberie drogy? Chudáci tí čo sa ľutujú so zdravým a nebodaj majetkom v kešeni
Stredovek pokračuje a posielajú si expolzívne dráčiky . Odkaz vyspelého Západu: Bojujte, bojujte chlopi naše ,my budeme sledovať a zarábať. Ešte aspoň 5 rokov.
Osadníci na vozy! 600 tisíc? To je nezmysel ako voda v koši. Kde sú ? 600.000 X 4 metre je 2,4 milióna metrov po dlžke za sebou stojacich vozidiel a to je okolo 2,400 km ...Žilina Bratislava 12 X . To je čo za číslo*?
Ako môže obsluhovať dopravu policajtka s dlhým három ako na pláži? Čo to je ? Nemáte na kaderníka,alebo aspoň hrebeňa a sponu použi divožienka v uniforme. Doplniť vyhlášku . A basta!
To má dobré ak má ich pas. Austrália je jedna najbezpečnejších krajín sveta v prípade svetovej vojny. A inak je to dobrý ventil sa potulovať po Sydney ,v Hunter viniciach a na plážach, keď je tu toho moc na hlavu. Odporúčam
Američania vedeli kedysi čo robiť v prípade napadnutia Japonskom. Rusi nevedia a majú tisíc krát viac možností, Divná logika
Politici sa tvária ako otrávený Čenda v rybníku , ako za Husáka. Dajte tu našu: Úsmev ,úsmev to je šanca premenná
Naposledy som ho videl v putách s úsmevom na tvári , vtedy vládol ten roztrasený Matovič s tragikomickým poslaním , zabávať ľudí s Pročkom a Sulíkom. Teraz je to naopak? Kto toto všetko riadi? Jedine Rusko a Majský skončili v base a to asi pre vlastnú nenažratosť:) Tramtária Slovákia KIA move people and make crazy
Tomuto už nerozumie ani krtko na poli, ani srnka v lese, ani ježko pod lavórom,ani diviak v pažitti. Však Ukrajina je už na 99% členom EU. Was ist das? Das ist nicht normal
No a je to von! To malo byť tajné ! Ale novinár neudrží dlho moč ani myšlienku ?Veď takto sa to robí v pátek po šichte u Lábusa v šenku
Zakomplexovaná Slovač? Všetko ste si predali, rozhajdákali od čias Mečiara, či Klausa...Ani Tatry Vám už nepatria, aj Jánošíka Vám Magyar zebere! Ostane len Ľudevít Štúr a spomienky na Fond národného majetku(rozkrádania). Hybaj do sveta ,tu vládol dokonca aj roztrasený Matovič a komedianti kedysi.
To bol riadny brutál hokejista, skôr zápasník pouličného MMA , rozbitá hlava, zlomené kosti... načo to? To nie je o športe ,ale o...Jednu vec si treba poriadne prečítať v Biblii ,za vraždu (samovraždu) v Nebi neprivítajú určite nikoho s otvorenou náručou ,ani keby to bol skladateľ krásnych romantických songov tipu Karel Svoboda. Treba to skôr riešiť ešte tu na hline rodnej
Všetci museli prejsť náročnými psychotestami, zdr. prehliadkou ,školením,ako piloti lietadiel....v čom je problém? Je to zle manažované, benevolencia k rušňovodičom "samovrahom" - možno známy, alebo čo? Nechápe ani srnka v lese. Na návestie STOP! STOP,nie? Či?Kto tomu nerozumie buď je nie svojprávny, alebo samovrah. Mobil odovzdať je normálne , ja keď idem na prac. návštevu do napr. Porsche ,alebo Audi musím mobil odovzdať do skrinky ako všetci zamestnanci firmy...
Vyhodiť a nažehliť mu to na biely sedací sval
Stačí zodvihnúť ruky nad hlavu , hodiť uterák a je mier. Bez jedinej rakety. A tak to aj bude , inak to nevidím.
tomu nerozumie ani srnka v lese. Rusi spomalili postup a Ukrajinci prevzali iniciatívu. To nemá logiku aj keď je tá informácia z armádnych zdrojov
Rusi idu podľa doktríny 22, veď to všetci vedia. Neviem načo ich vlastne upozorňovali? Ostanú v pekle? Neverím ,už miznú ,alebo ujechali dávno
Dobre hrali,skoro vyrovnane svetovej elite. Len komentátori to vždy zničia pred ďalším zápasom, keď im stúpne "sk sláva do hlavy" tak vidia už všetkých porazených, bez pokory a rešpektu , vtedy vypínam ,lebo viem ,že sa stane pravý opak. To je vždy problém tejto sk nátury tieto hrdinské proroctvá, a ono to končí skoro vždy rovnako , ako by to privolali (30 rokov to počúvam). Hovorí sa : Pýcha predchádza pád . Mali by s tým prestať
Odporúčame