&Tak je to správne ,ale dnes veľmo veľmo nebezpečné. Treba si ctiť pamiatku tých čo aj za nás položili vlastné životy. Večná Sláva týmto ľuďom
&Tak je to správne ,ale dnes veľmo veľmo nebezpečné. Treba si ctiť pamiatku tých čo aj za nás položili vlastné životy. Večná Sláva týmto ľuďom
Vytvorila tá žena spoločenskú nedôveru v národe voči nejakej ochote vôbec prispievať na charitu,či nejaké neziskovky? URČITE ANO!!! Hanba na celý štát, úrady že to nevideli? Tá matka nemilosrdne hrabivá potrebuje urgentne určite terapiu. To nie je normálne,hlavne keď vie,že syn je v politike s výzvou na boj proti "mafii". ,,komédia ako Matovič a jeho vládnutie detí z ulice
Kto nebol v Terezáne, v Osvienčime ,v Dachau nech sa páči. Budete mať hneď jasný obraz čoho bol Germán schopný , tzv. vyššia rasa s technickým výkresom pod pazuchou a jedom v ruke.
Priatelia neuveríte ,ale už odletelo presne deväť lietadiel tým Smerom. Proste šanca je 1:9 pre neprajníkov ,ba až bezcharakterných krvilačných zloduchov.
Dobrý deň prajem priatelia,nepriatelia a cudzoložci.. Ono my sme všetci Európania, veď Nemci majú dokonca medzi sebou úspešného bývalého premiéra Schrödera , ktorý mal veľmi dobre vzťahy s Moskvou a dokonca po odchode z úradu žil v Moskve a zastupoval Nemecké energetické záujmy. "A vo tom to je" jak říkal Pitkin
Čo chce slovenský trpaslík? Toto je svetová politika bohatých a mocných, nie rozprávky" Ako sa Maťko a Kubko proti strake spojili a všetko na dobre obrátili"
Ono sa to neskôr všetko zverejní, ešte je skoro ...
teba nahlasujem za obťažovanie, Ahoj spisovateľ
*Priateľu dúhový chrobáčik. Ženu nesmieme ponižovať , kapito? Predstav si ,že by si sa volal Kolík. Ta trauma z detstva : "Kolík k tabuli!" .. a všetci v triede smiech do popuku. Alebo prvé rande s *Kolíkom potajme v súkromí. Takže jemne treba narábať s nežným pohlavím krásneho hlasu a účesu
Pridaj pampúšik dúhový. Konečne som ťa zobudil. Taký napr. málo talentovaný herec Matovič má určite účet určite v Rakúsku, či v Berne...tam mu zrejme idú dividendy za množstvo akcií pre "pánov"ako napr. MOMky, nákup vakcín covid systém Trnava a iné. Treba to len overiť , mám tušáka ako s tými haciendami a loďkami
Plat 9300 Evri je nehanebne ohodnotenie Hercov Kolníkovej, Matoviča, Kollára(tu treba pridať plus 10000 vedúci družstva), Śimečka . Je to stoka milionárov čo si užívajú povolebné štátne dotačné milióny , za čo? Za tliachanie a bájky o mafii?" Sk - Oligarchia" bohatla za nich a bohatne už dobrých 33 rokov nepretržite. Herci hrajú svoju rolu podľa scenára "pánov" až do konca
No vidíš, zavolá Ti námestník Ježišov a ty položíš? To je divná hriešnica,taká samopašná deva. A načo je Pápežovi účet v Americkej banke? Má všetko do konca života ,iste aj jeho rodina netrpí vo Fiatke Panda combi systém,tak ako ja ,bežný veriaci veriteľ zverený na pospas osudu . Nach je lepšie ľudu Zeme teraz, vždycky až do konca sveta. Amen
to mňa nezaujíma čo urobí Ukrajina:)
predkloň sa a otvor líca ,povedu te cestou rááájem:) Doktrína nepustí svalovec z osady
Použijú Doktrínu z roku 2020, tam je to presne definované ,kedy použiť nukleárne taktické zbrane(do 50 kt). To je všetko bez emócií. Západ to vie, však to už týždeň,či dva komentujú a rozoberajú ,hlavne v UK
Dobrý deň priatelia,nepriatelia ba až zlovestníci. Do Ruskej metropoly netreba teraz cestovať , je to životu nebezpečné. Veď to je v médiach čo sa deje , vojna všade a využije to náhodou niekto ,že "zablúdená strela,..." . Treba to dobre zvážiť a osláviť našich bratov osloboditeľov určite tu napr. na Dukle
Ajajaj ,môžu doma projektovať na stenu po dlhých nudných večeroch
Matovič sťahujú dôkladne aj so Śimečkom celú opozíciu do žumpárne, pod heslom: Zlodej kričí chyťte zlodeja! Komédia .(v psychológii sa niekedy spomína aj „projekcia“ – pripisuje druhým vlastné chyby)
Tak to má vyzerať summit! SKVELÉ, Famózne
pokračuj a po bicykli búvať, nie vypisovať vulgárne ako diskus agresor
Odporúčame