Ja som v noci cítil,že tečie. Kuknem na plachtu pre istotu či to nebola iná komodita...
Ja som v noci cítil,že tečie. Kuknem na plachtu pre istotu či to nebola iná komodita...
Treba nahlásiť na radu ,ani tu to nevedia moderovať, je to vulgárna stoka
To je možno fejk,možno ich majú desiatky po ľahky. Veď je tam uväznených vyše 2000 lodí a 20000 námorníkov v depresiách. Mal by s tým Majster Washington niečo urobiť po výdatných raňajkách a masáži,je to bieda ,hanba.
Dobrý deň priatelia. Ako vidno Šimečka nemôže zostaviť vládu ani prvého apríla ,jedine s Atomovičom. Ale Atomovič bude čeliť obžalobe onedlho kvôli MOMkám a ich podvodnému účtovníctvu,okrem iného samozrejme ako bol býval spomínal šéf NKU Mr. Andráši. Takže opäť bude vládnuť sociálna demo na Porsche ako unikátny svetový úkaz
Magyar: Kto nedá syna Maďarovi toho vymiškujem!
Jano: Teremtete veď nežartujte
Jóna pot priatelka. Maďar Magyar tvorí veľký glóbusz minicountry čalád. No už všetci bežíme, hlavne Rakúšania ,kde robí pól Maďarska
Nebuď agresívny ukrajinský "troll":). Moc pozeráš dobrodružné filmy, ten Tvoj Streľnikov je z románu Doktor Živago ,a aj pekný britský film . Vzdelávaj sa ďalej a píš básne
Dobrý deň ukrajinský " troll", ten Tvoj Strelnikov je jedna z hlavných postáv románu Doktor Živago , a aj pekný film britskej produkcie. Tak pozeraj ďalej a vzdelávaj sa dobrodružný priateľu
Nebuď agresívny, ako Ukrajinský bojovník na úteku spiaci pri Plzeňskom parku v lese....vieme o Vás všetko . To že Vás napadli vieme,pomáhame ,ale s mojím Rusom sa nikdy biť nebudem. Mňa ,moju rodinu oslobodili a pomohli,sú to mojí bratia,Tvoji nepriatelia. A basta! Nič nezmeníš,iba ak tvoj vulgárny slovník
Dobrý príspevok koľega, len si odpusti tie osobné urážky ,to je nechutné
Dobrý deň páni a dámy,či nie? Selenskij je určite dávno "za vodou", možno má chalupu aj pod Zugspitze ,no bežný občan Ukrajiny nemá nič ,iba nádej ,ani zdravotné poistenie tam nefunguje,za VŠ,Univerzitné vzdelanie musia platiť...anti -sociálny korumpovaný štát. Takže lepšie tu u nás a na Západe imigrantom,to mi ver!. Tak im nerobte zle,pokiaľ sa nevysmievajú z drahých limuzín
Green deal je na smiech. Ropa horí po celom východe. Príde čierny dážď, black rain a fialky budú len v múzeu
NATO je pohoda, rešpekt. Praha je v NATO ako i Bratislava
Dobrý deň priatelia. Na internete nájdete legálnu pdf verziu Slovensko-Anglického slovníka (tlumač) z roku 1905 vydaného v New Yorku. Tam je všetko o Uhorsku a SLovákoch,právach ....str. 90- Slovenský náros. ...napríklad text :Teda Maďari asi tak robia so Slovákmi ako
Angličania s Irčanmi? then the Magyars treat
the Slovaks about the same way as the English
treat the Irish? Ano, ba ešte horšie. Slováci, bár je ich vyše
troch millionov duší, nesmia mať žiadnej sloven-
skej školy ....tam je PRAVDA a moja rodina to prežila celé
Dobrý deň priatelia. Herečku Studenkovú vždy mám pred očami jej chytľavý panvový taneček z legendárneho filmu
" S tebou mě baví svět " a potom po asi 40 rokoch pozvali na predstavenie v BA Pražskú hereckú smotánku s pani Bohdalovou ,ktorá sa vyjadrila ,že to bolo strašne vulgárne predstavenie,hanba. Takže Studenkovú a politiku vôbec moc nesledujeme,hlavne že tam nie je Matovič!
Dobrý deň priatelia. Na NATO člena NIKDY nezaútočí RF ,pretože sú si vedomý obrovskej prevahe NATO vojsk,i keď Mr. Lavrov kedysi zastrašoval,ale pochopili ,že "tudy cesta nevede". V hre ostáva "len" Ukrajina,ako ďalej s nekonečnou špeciálnou operáciou? a sankciami?
Veru tak. Sám som hriešny ako prasa ,teda keď nie skutkom tak aspoň v myšlienkach niekedy,ale stoici ,Jung,prebudený Gautanama pomáha a Ježiš Kristus vždy pomôže. Na svete je asi 2,5 miliardy kresťanov,veriacich ,to je 500 X viac ako Slovákov ,ale "svätých" narodených s čistým srdcom možno len ako prstov na jednej ruke
Dobrý deň priatelia. Ako môže byť niekto ateista? Boh existuje,vôbec nečítajú Evanjelia iba Lidl letáky ,vedeckú marxistickú dialektiku? Pápež Leo IVX tiež by mohol zmeniť svoje homílie na "ľudové" kázne ,ktorým rozumie aj babka s dedkom, nie univerzitné teologické prednášky prešpikované latinčinou a ľudskou logikou .V 5 jazykoch pýcha osobnosti...Zlatý František a Jan Pavol II.
Kto by tam chodil? Ja tam pôjdem ,keď bude Naď v urne. Chachacha to sa mi podarilo, dneska fičím
Dobrý deň priatelia. Skrátené volebné obdobie nebude , referendom sa to nedá,ide to proti ústavu. Ostatné sú voľné,môžete utekať či chcete NAKA a potom na panáka. Ja na to kašľem , idem do kina na starého Čaplina. Toľko humoru dnes zo mňa vytieklo,chachachachacha
Odporúčame