Čo také sa stalo? USA je mega veľmoc , každé voľby iný smer politiky, podľa chuti. Ste proti Trumpovi? A koľko prezidentov USA bolo 2X v úrade? Koľko?
Čo také sa stalo? USA je mega veľmoc , každé voľby iný smer politiky, podľa chuti. Ste proti Trumpovi? A koľko prezidentov USA bolo 2X v úrade? Koľko?
Šimečka sa dobrovoľne odpisuje. RIP ,ale ešte zarobí 6-7 litrov bez diét za tliachaniny a šaškáreň ako Matovič. Slováci môžu závidieť!
IQ je z latinčiny originál Imperium Quadrantum, teda všetko ploché. To si vystihol ráz a svojráz účinkov jadra. Dik
OK . Der Kleine Junge und der Fette Junge. Lepšie?
Nič ,je koniec nestihnú, a okrem toho nechcú vycúvať zo svojej komfortnej zóny, tak vedenia emigrujú do bezpečných svetových miest. Tak to bude ,už nie sú tu časy z roku 1944 a ich hrdinovia
o ničom, ja mám dôchodok celý život a čo taký privatizér? Ten ešte berie k miliónom aj 1000 evri na prilepšenie? Ja HEJ ,ja som si stihol sprivatizuvať ,zainvestovať a dôchodok si užívam v Prahe ,milionik v Berne a na Jankovom vršku v Luxuse
Ja by som radšej mentálne momentálne spozornil na bezpečnosť v našej krajine. Rusi určite masívne zaútočia na ukrajinské mestá a zrovnajú *Kijev s bombami Little a fat boy so zemou aj s ich velením a bossom , myslím ,že to v Kremli práve podpísali. Niečo vyfasuje aj London a okolie. Držte si čapice ,ideme z kopca chlapci aj tí čo práve trénujú na Tureckom zvršku budú v nasadení a reálnom svete.
Co je to tady za bordel? Nemôžete ísť ku bankomatu ako každý iný ?
a čo ten zverejnený dokument Doktrína 22? Asi teraz to použijú? O pár sekúnd, minút ,alebo hodín ,dní, mesiacov, rokov? V Belíne u Freinštátu už rokujú najsilnejší Spojenci
Chlopi už zase žijú vo svojom? Vypne Nemec, Kórejec, Japonec,Frantík...výrobné linky v Maďarsku a Slovensku a bude tu opäť FEUDALIZMUS. A potom sa môžeme hrať na Máriu Teréziu II. Diel:) V Berlíne a vo vyspelom svete sa budú zabávať až im od smiechu za ušami popraská veru. "Na panské! Ale my nemôžeme ,my sme strašne chorí"
operátori do NR SR a basta! Matovič ,Pročko and svoloč všelijaká pakujte sa po svojich,už ste nabrabali dosť na dva životy
Dnes je pokles a zajtra bude nárast a zhon po robotníkoch. Tak to je 100ročná pravda. Čína a ich autá to tu dlho nebude, kto by to kupoval kto má VW,alebo Benz ,Ford...
Koľko tajných tam musí byť? Milióny? Nemám z toho dobrý pocit...už to nie len o športe
Ja som to dal vytrhať všetko, na čo nebudem chodiť do kresla, aby mi tam nejaká škarednica baba špárala. Dám umeláky, zeberem pugilár a krásaviciam je to jedno, hlavne že sa prevezú v limuzíne a potom v domci sa pochvália....
A načo toľko plynu a ropy? Lacnejšie je podporiť predaj el. vozidiel , el. energiu z jadra a solárnych,vodných elektrárni, vykurovať sa už pomaly v zime ani nebude , však je stále teplo . A kto chce mať doma 24 nezdravých ,nech si kúpi prúd. Najzdravšia doprava je bicykel a pešomobil . Takže do roboty ,na úrad práce, na sociálku zdravo vyspatý a fit!
Reklamná prestávka a výzva!
10-20-30
začal gašpar kričať
že ho brucho bolí
zjedol kilo soli.(Solivary Prešov)
To je jedno, potrebuje síce terapie ten pán Radačovský,ale niet času ,lebo čas sú peniaze. Inak po pravde to je slabý odvar našej demokracie. Veď vládli takí "experti" Mečár ,či ,Slota,Matovič ,že môže aj Dežko z Nábrežnej. Money are money , monkies. Milionári už dosiahli na Śvajčiarske končiare
Čierny deň železničiarov vo svete , ale v štáte IOWA to mali drsnejšie dnes , nákladné vagóny na sebe ako harmonika
Ako náš Pápež František bol býval spomínal ,svet sa už nachádza vo svetovej vojne "Zub za zub ".No ešte stále nezačal používať zbrane hromadného ničenia, "iba" niekde to zarovnávajú" kobercovým bombardovaním" . Potom to pôjde určite rýchlo z kopca, držme si klobúky priatelia,alebo prídeme k rozumu? Či bude stredovek navždy na planéte Zem?
Kde som sa to narodil ?. 30 rokov počúvam o trestných oznámeniach politĺkov, poslancov, strán,frakcií ...Naháňali medzinárodne Lexu, Mečára...a všetci sú už doma na dôchodku vysmiati za vodou. Čo je toto za štát? Lexu dokonca ospravedlnil Brussel , a Dzurinda je kde? Samí demokrati, modrí,červení,hnutia ,pohnutia a všetci fpoho okrem Ruska ,ktorý evidentne nezvládol slávu
Odporúčame