to tak nefunguje, potrebuješ desaťročie a viac na to ,aby si získal stabilnú kvalifikovanú prac. silu a prispôsobil sa podnikaniu v inej krajine a samozrejme profitoval, búda nemá hodnotu žiadnu
to tak nefunguje, potrebuješ desaťročie a viac na to ,aby si získal stabilnú kvalifikovanú prac. silu a prispôsobil sa podnikaniu v inej krajine a samozrejme profitoval, búda nemá hodnotu žiadnu
Budú sa musieť dohodnúť, určite nič nezmrazia . Nepotrebujú ekonomický chaos v krajine,kde bude onedlho už päť svetových automobiliek a stovky západných dodávateľov ,bánk,západných obchodných reťazcov....proste všetko im patrí okrem drobných podnikov , štátnych kolosov a ich privátnych dodávateľov. Kapito?
Odkazy? Komédia. Ozbrojený útok na šéfa vlády?V Amérike, Nemecku,či RF by ležal v prachu a mal by o kilo viac
Veru chválabohu tu neplatím dane, kŕmiť toto od Matoviča,Pročka až po plagiátora. Nikdy!
Dobrý deň priatelia. Odpoveď je jasná a zmysluplná. Do Moskvy sa poletí ako vďaka ,veľká vďaka za oslobodenie od nacistického Nemecka (pozrite si dokumenty,filmy ,kto stále neverí,choďte do Osvienčimu ,Terezínu...) a samozrejme akože na termín "náhodne" naplánovaná návšteva Merza bude prijatá tiež náležitým politickým spôsobom , bez nejakých predsudkov - veď život ide ďalej a treba mu dať zmysel ako hovorí napr. Sartre
nedráždi hada bosou nohou Selenskij
Dobrý deň priatelia. Dobrá káva ako napr. kvalitné presso raz denne je určite prínosom. Ale tri a viac šálok kávy s kofeínom dlhodobo spôsobuje "chaos" v CNS a mozgu , neskôr pocity úzkosti a depresie. Takže skoro opak je pravdou . Mám to overené a vzdal som sa nadmerného pitia kávy s kofeínom ,je to určite lepší pocit blaha po roku pitia len max 1 presso denne
Načo platíte dane ? Ja hentu grotesku NR od Matoviča až po mečárovho gubernátora Šimka neplatím už 12 rokov. ani cent chacha pre valacha, iba zdravie
Ale prosím Vás taľafatky a karavána tiahne ďalej desiatky rokov. Dám príklad taký fit senior F. Mikloško :
„Drahý Poslanec Mikloško sa dlhodobo venuje poukazovaniu na rôzne politické kauzy naprieč viacerými vládami. Napriek tomu však mnohé z týchto podozrení neviedli k právnym dôsledkom ani k potrestaniu konkrétnych osôb. Vyvoláva to otázky o efektivite takýchto iniciatív, ako aj o ich skutočnom prínose pre spoločnosť.F. Mikloško zároveň pôsobí v politike už od roku 1993, čo je obdobie, ktoré si zaslúži aj kritické zhodnotenie zo strany verejnosti.“
Život nie je pod našou kontrolou tak, ako by sme chceli. A práve to robí otázku „prečo?“ takou bolestivou...takéto udalosti samy o sebe zmysel nemajú. Sú len udalosťami.
Zmysel vzniká až v tom, ako sa k nim postavíme — či nás vedú k väčšej bdelosti, pokore, súcitu, alebo strachu.
Koľko lekárov je vyšetrovaných za podvod? 1,10,alebo100?
Dobrý deň priatelia,nepriatelia a bitkári
Ak bol poslanec napadnutý len ako súkromná osoba (napr. na ulici bez súvisu s politikou), trest môže byť rovnaký ako pri bežnom občanovi.(156,364),plus história páchateľa,útek...
Ak bol napadnutý kvôli svojej funkcii alebo pri jej výkone, sadzby sú vyššie (môžu ísť na niekoľko rokov odňatia slobody).
Slovensko je celosvetovo na 25. mieste v spotrebe čistého alkoholu na osobu/rok. Na prvom mieste sú Rumuni, na 3.Češi ,...predbehli nás veľmoci ako Francúzsko,Nemecko ,Luxembursko ,Poľsko ,...takže sme na tom ešte relatívne dobre
Ja sa tomu "obchodnému domu" s možnosťou cestovania vyhýbam. Staré dobré časy . Neviem načo ľudia platia mestu dane? Ja ich mám na klobáske darmožráčov prefíkaných podnikateľských:)
to je fejk ako voda v koši. AI konšpirácie ako s tým výbuchom ruských dôstojníkov v činžiaku. To je komické , suchár z Ukrajiny zlikviduje desiatky dôstojníkov ,ktorí úradujú v činžiaku:) Daj ešte niečo ,lepšie je to tu čítať ako Roháč kedysi
Teba som nahlásil občan veľkoústy:)
Tomu verím ako v časoch ,keď Fantomas ovládal Paríž. Tí ľudia to je AI konštrukcia, bez energie neurobí vojak nič , takže v podstate nezmysel
propaganda,nič sa neudialo,nejaký UA trollejbus:) , Rusi pozajtra obsadia celú krajinu
Dobrý deň priatelia a fanúšikovia,priznivci túžiaci tiež po sláve. Čo je to pôžička ? Stovky miliárd? Záruky? To predáva Selenskij svoju krajinu,zem Západu ? To nie je možné splatiť
Green deal ? My sa tu hráme na ekomániu a barbari na východe otrávia celú planétu. Na čo tento eko cirkus, keď toto podporuje aktívne Západ?To isté v Iráne.
Odporúčame