Priatelia, oni sú špeciálne platení za to ,aby pracovali poctivo a správali sa slušne,príkladne , zastupujúc zamestnávateľa ,teda národ(nie krčmu v neskorých prepitých večeroch, ba až noci).Ja nemôžem v robote Kórejcovi ani šéfovi Nemcovi povedať ,že neznášam jeho kultúru a spôsoby myslenia,že to má ako "nejaký západný mafián", no na druhej strane znášam celkom obstojne svoj príjem zo zamestnania....Ak tento text vylepím na prac.overal - čo sa stane? Čo myslíte? Okamžitá výpoveď, nie stopka jedného platu a to určite nie je do 6-7000 ako majú títo mužíci v NR.


