to sa nerýmuje , humora?
Dobrý deň priatelia. Kto by šiel zas voliť? Ja pôjdem voliť opäť až bude Naď, Matovič a Mečár v urne. Chachachacha toľko humoru z jedného rukávu
Dobrý deň priatelia, už stačilo s tou maďarskou politikou,nie? To sa zaoberáme aj Rakúšanmi a Poliakmi tak intenzívne? Slovensko má dosť svojich problémov
Ja robím na svojej linke,poobede papiere a športujem,je to len o zvyku. Bike je relax po práci pokiaľ neleje
Deti do práce nechodia ,teda na Slovensku. Hneď Slovák myslí na nákup,akcia Lidl,Kaufland. Do kostola Vám treba Ľudia
Dobrý deň priatelia, do práce treba chodiť na bicykli , ten kto má nie viac ako desať kilometrov a vie sa bicyklovať a neprší. Je to zdravé a paráda . Hneď budú prázdne cesty
To je až komické ,koľko majú všetci poradcov a nič. Doteraz snáď neprišli na to ,že Trump urobil medvediu službu ,Donald chcel odohnať kameňom muchu Magyara z hlavy Orbána a pri tom ho zahlušil...
Ja som POVINNÝ platiť odvody a oni sú povinní riadiť nemocnice v zdravej kondícii. Inak je to chaos a nespravodlivosť! Nič viac netreba, iba ZDRAVÉHO a skúseného manažéra ,šéfa firmy.
Je to tak, s tým prirovnaním k Ježišovi si podpílil konár pod sebou a súčasne spáchal smrteľný hriech, znevažovaním Božieho syna. Musí odísť, mali by ho nejako decentne odložiť mimo pracovného stola
Dobrý deň priatelia, problém navýšenia nákladov o 59% bez zdôvodnenia,iba hovoriac o výškach miezd, počtu lekárov,...je nie celkom korektný. Je potrebné zaangažovať a motivovať NOVÝ krízový manažment - najlepšie skúsených manažérov zo súkromnej sféry , samozrejme aj zo zahraničia (veď milióny tu lietajú krížom krážom) a nech pracujú na uzdravení finančnej disciplíny nemocnice . Nám je jedno koľko zarába lekár(50-100 tisíc ročne?...),dôležitý je výkon . DOSŤ bolo červených čísel,30 rokov dookola tá istá téma...Sú to naše peniaze,zo zákona povinne odvádzame,INAK trest. Kapito?
Odporúčame