Veru, svoju neschopnosť zakrývajú dobou pred rokom 89, bohužiaľ tak nás komousi učili.
Veru, svoju neschopnosť zakrývajú dobou pred rokom 89, bohužiaľ tak nás komousi učili.
Komunizmus ešte je v KĽDR, môžeš skúsiť.
zakope za pár rubľov
Veru, keď to zistia ďalší rusaci tak ich bude tisíce, lepší plat ako v zákone za pár rubľov.
O tých píšu v ruskej pravde, tu si v únii, alebo lepšie v americkej kolónií.
To keď zistia ďalší rusi a Kórejčania tak emigrantov bude tisíce.
Ale dôchodcom dajú, ktorí potom vyhadzujú z okien 10tisice.
Lepšie byť,,onucou,, západu ako Ruska.
Ako ich bude vykorisťovat ? Tak ako ich vykorisťovalo ZSSR ?
špeciálny tím , a bude tam aj nejaký odborník ???, či len ,,moji kamoši,,
veru nie, ten nebol komunista ,
to, že si glupy nemusíš dávať na verejnosť.
presne tak, žije mi tam sestra 25 rokov.
percenta nepustia, výhod by najradšej bol rusacky.
A to sa starejši boja rusov, keby nie tak min. 4/5 je za Uniu, pokrok nezastavíš.
Veru, neočkovaní roznášali najviac.
Správne, olano, smerak, snsak, to je jedno.
Postupne si ich Ukrajinci nájdu.
Postusi ich Ukrajinci nájdu.
Ďalší tím na ťahanie peňazí zo štátu.
Odporúčame