Kto povedal, daj info ze zomreli na očkovanie.
Kto povedal, daj info ze zomreli na očkovanie.
Nebyť ruska a dôchodcov náučných na bolsevizmus, tak bolo oveľa, oveľa jasnejšie.
Akých ? daj link.
V Rusku je skoro 30 miliónov moslimov a niektorý sú aj čierny.
NATO pomáha pri bránení, KLDR pri útočení, pochopil si ? isto nie.
Alebo Blahha, nie len sa pretrčať na namesti v Moskve, veď chce mier, kde mal nápis, ,,chceme mier,, ?
Ako u nás, staré babky nechcú pokrok, a tak rozhodnú mladí co sú v zahraničí a vidia iný život.
Vždy sa nájdu kolaboranti, ako aj tu .
Ani jedna krajina bývalej ZSSR, rozpadlo sa ako domček z karát, nechce nič mat z Ruskom, ak tak tak jedine násilné, viď Bielorusko.
Už komunisti pred rokom 89 basnili o páde USA, EÚ, NATO , dolára a padlo ZSSR a jeho kolónie.
Bolo to spravodlivé bombardovanie, malo prísť skôr, zachránili by desaťtisíce Chorvátov, bosniakov, kosovcanov.
Keby sa tento kolaborant takto správal v Rusku, tak už je v gulagu.
Vyzerá že Rusacko bude musieť bojovať so všetkými bývalými koloniami co tvorili ZSSR, nik ich nechce.
Zdá sa ze s rusackom nechce mať nikto nič spoločné, maximálne kúpiť plyn a ropu.
Tebe treba ísť napríklad do KĽDR a potom nám môžeš odtiaľ vypisovať a chváliť sa tamojším životom.
Pre USA sú to drobné, nestresuj.
A Únia nám to hneď vyrovná , možnosti západu sú neobmedzené.
Konečne zhoda v našej americkej kolónií, nech to vydrží 10tky rokov.
On vám dáva pocit rusaka na západe.
Odporúčame