Zatiaľ to tučniak drží, aj ZSSR ti chcelo a vidíš, rozpadli sa ako domček z karát.
Zatiaľ to tučniak drží, aj ZSSR ti chcelo a vidíš, rozpadli sa ako domček z karát.
Tak preto táto vláda plné podporuje EÚ, NATO, USA.
Preto sú oplotení 3jitym plotom a za úmyselne prekročenie hranice je gulag alebo zastrelenie, hehe. Paráda nie.
V roku 89 bol dolar vs rubel v rusku 1:1, ale nde sa predával za 15 rubľov, teraz je za 98 rubľov a na čiernom trhu v Rusku ide aj za 200 rubľov
Tam je kapitalizmus ako vyšitý, len to zastieraju komunizmom.
Ďaleko k tomu nemajú, nebyť tých plotov co sú oplotení tak tam ostane len tučniak a jeho družina
EÚ sa nemá čoho báť, to komunizmus, socializmus padol po pár rokoch, viď ZSSR, Kuba.
Sovieti nás nepustili, oni sa rozpadli.
Ešte že tak, a budú to robiť aj vo väčších mestách ??? Odbornik.
A kto nam to tu ťahá ?? Blágga
AAA, preto bol Blagga v Moskve.
Blaaga bol preto v Moskve, asi na skolení.
Nie že nemôžu, nemajú na to a na svojich vraj ruský hovoriacich Ukrajincov kašlú, uz zrovnali zo ,,zemou,, menšie obce kde žili ukrajinský rusi
Hehe, za 3 roky pár km na Ukrajine.
Akej značky ? Pum, Adidas, BMW, audi ?
Co už, idem spať, robím v slovenskej firme za minimalku, tak by som rad v nejakej západnej aspoň za tisícku, nevieš kde ??
4,38 za hodinu, veru plazia sa.
Odporúčame