Napísal si preto, tak asi vieš prečo. Ci len blud ako vždy
Napísal si preto, tak asi vieš prečo. Ci len blud ako vždy
Konečne sa možno v rusku poriadne nejedia, lebo pri pohľade na kima a vojaka je rozdiel vo váhe aj 100 kíl
98 % vojakov prvýkrát videli cudziu krajinu, síce Rusko, ale lepšie ako nič.
A prečo nezrusili Poliaci s Bieloruskom ?
V ruskej pravde to isto píšu.
Prečo Kim nezruší ploty na hraniciach s Južnou Kóreou ?
A polovica utečie, žiť za 3jitym plotom sa nikomu nechce.
Ty starý komous, kedy pôjdeš na výlet do KĽDR, alebo aj na stálo, hehe
Polovica vojakov KĽDR ujde, doma žijú za 3jitym plotom.
Ok, nám to vyhovuje ze niekoho , teba, trápi USA, ach, ako dobre, že sme americká kolónia.
O USA ti vysvetli simkovicovej dcéra, dlhodobo tam žije , alebo kalí ten tam nakupuje zbrane.
Americký diktát : aj našej ministerke amici nakazili aby jej dcéra žila v USA ??
Rusaci dobre Vám je tu, len si to nechcete priznať a preto ste volili túto vládu co plné ide s Eu. Usa a NATO.
Aj NDR bola ukupovaná a hlavne oplotena, aby obyvatelia nevideli co sa deje vedľa v NSR. Hehe
Nám je dobré pod Nemeckom, v minulých storočiach nám vybudovali, postavili celé mesta, .
Isto nie je ale kopírujú ho, tak ako všetko
Napríklad nákupom zbraní s USA, ale ze ty tu žiješ? Za komancov veľa obyvatelov co nesúhlasili s vtedajším režimom ušlo na západ a to boli hranice prísne strážené, teraz je voľnosť, KĽDR ta čaká, hehe
Odporúčame