To iste, ako s nami s americkou kolóniou.
To iste, ako s nami s americkou kolóniou.
Horšie bude keď im začnú vybuchovat jadrové zbrane.
Klameš až sa práši.
tak je to všade vo vyspelom svete, či máš iný príklad ??
Šetriť a zvyšovať dane, viete vysvetliť rozdiel ??
daj údaje, nech vieme presne.
Vláda ma s tým veľa spoločné, samozrejme nie len táto, na druhej strane aký voliči, taká vláda.
rusak žijúci v americkej kolónii, inak by mal ruble
Ale vyššie ako v Rusku a v Číne
že si nepochopil ja za to nemôžem.
vidiš a nik nezdrhne do Ruska, všetci sú tu , a isto aj ty.
presne, v americkej kolónii sa dobré darí,
Covid začal u číňanov - komunistov, odtiaľ ide vždy niečo zlé
Len si papkajte , nič iné vám nezostáva
Hej, lenže miliony a veľké z diaľnic sú u Širokého , sponzora smeru, haciendu má kde ??
však chceli šetriť a nie zvyšovať dane.
vyzerá, že matiku si študoval v moskve.
Už nech je Fico hocijaký, jedno mu treba uznať, plné podporuje EU, NATO a USA, to je podstatné.
Daj nám údaje, nech si to pozrieme.
Genius, budúci predseda vlády, a ako inak v americkej kolónii, dobre, že.
Odporúčame