A preto si zvýšili platy.
A preto si zvýšili platy.
Tak nie šetriť, ale vyššie dane, vidieť ze majú ruské školy.
Chceli šetriť tak zvýšili dane, zaujímavé šetrenie, také smeracke.
Ukrajinským vojakom, presne.
Všetko ide podľa plánu USA, paráda, aj naša americká kolónia .
Rusaci, koho budete voliť najbližšie ? zdá sa ze všetci politici chcú EÚ a NATO.
Našťastie Usa zauradovalo, takže pohoda.
To je 0,01 % HDP EÚ, USA .
Usa na zbraní veľa, veľmi veľa, ale svojich, tu sa jedna o granáty , ktoré používajú ruské krajiny. Rusku pomaly dochádza dych, vidieť to na postupe. 3 roky na jednom mieste.
Chceli šetrít a nie zvyšovať ceny, dane, to je presne ako ospevovali rusko , alé idu s Usa, eu a nato.
Chceli šetriť a nie zvyšovať ceny, rozoznas to slovo ?
Toto je dedičstvo po Ficovej a Matovicovej vláde.
Dobré že dvíha dane, až príde Simecka k moci tak sa môže venovať podstatným veciam.
To píšu na ruskej pravde, tu si v americkej kolónií, alebo inak povedané v EÚ.
A o ruské či cinske nemá nik záujem.
Už 3 roky postupujú a Furt sú na jednom mieste.
Rusaci mobilizuju, lebo majú obrovské straty.
Tam boli , ale keď padlo ZSSR tak dosli ruble a stiahli sa.
Rusko už je na kolenách ako ZSSR tesne pred rokom 89, stačí len čakať
Odporúčame