Jeho zaujíma Monako, tam žije a aj žit bude
Jeho zaujíma Monako, tam žije a aj žit bude
Západ robí presne to čo pred rokom 89, čaká až sa ruacko rozpadne.
Som rád, že sa tešíš že sme v EÚ, hehe
A ty si zabudol, že Srbi vyvrazdili 10 tisíce bosniakov, Chorvátov a kosovcanov a bombardovali Srbsko a nie Juhosláviu
Rusaci, už sme kolónia USA a inak už nebude.
Majú z neho strach, isto, lenže za chvíľu bude vo vláde, keďže budú predčasné voľby.
Presne tak to robila minulá vláda, podkopávala .
Amici si idú vo vesmíre svoje, náskok preveliky oproti ostatnému svetu
Prečo by to amici robili, ved sme ich kolónia.
Vyzerá, že zo Simecku máte strach, o 3 roky je v vláde. Pod touto vládou sme najchudobnejší s V4.
Mzdy v čínskej firmy budú mizerné, jedine ze sem navozia Srbov.
Hehe, ktorou vládou ? Hehe
Rusaci, kedy už začnete žiť v Rusku ? Lebo už sme kolónia USA.
Toto za Matovica nebolo.
Už skoro 3 roky postupujú a Furt sú na jednom mieste.
Preto, lebo rusaci sú okupanti, uz skoro 3 roky.
On myslel ze dávali rusom na Su 57, preto ich vyrobili len pár ks.
To musíš ísť veru hodne ďaleko aby si našiel niečo pozitívne, keby Číňania nevymysleli pusny prach možno by neboli vojny, hehe
Rusaci, Číňania, pred rokom 89 ty co nesúhlasili s vtedajším režimom utekali cez prísne strazenu hranicu na západ. Teraz vás veľa nesúhlasí s terajšou politikou ale ani jeden z vás neutečie do Číny, Ruska .
Odporúčame