Skus s zistiť kde by bola Čína bez západu,
Skus s zistiť kde by bola Čína bez západu,
Co tam stratili španielsky hovoriaci ? Hahaha
Rusaci dokázali vyrobiť Su 57 len 6 ks a 10 prototypov, presne ako nevedia auto vyrobiť.
Číňania sú radí, že západu doma poskytujú lacnú pracovnú silu, hehe
Ale je, to už koluje od druhej svetovej, alebo už z čias Stalina, ten dal odkraglovat 1,6 miliona svojich
Rusko napadlo Ukrajinu, a teraz sa kedykoľvek môže stiahnuť, A aj naša terajšia vláda je plné za NATO a EÚ, hehe
Nepoznáš ruské príslovie,, nás mnogo, , alebo desaťtisíc hore dole.
Presne sko v rusku, tam len moslimov je okolo 25 miliónov.
Hehe, natočené rusmi ?
V USA žije 3,4 milióna rusov, (stačí si zadať otázku do Google) , koľko žije Američanov v Rusku ?
V rusku to robia sputnikom
A preto tam uteká ročne státisíce osôb z rozvojových zemí, ešte niečím pobav, hehe
Smiešne ako sa vy rusaci vydavate za rusko, alé žiť chcete len tu, uz išiel niekto žiť do Ruska a ty kedy pôjdeš ?
Hehe, ešte pobav.
A to v 89 v rusku bol kurz 1 rubel 1 dolar, na čiernom trhu to bol za 15 rublov
Putko už ho dobieha, Biden skončil, uz nekandiduje, aké putko bude kandidovať aj keď bude ležiaci pacient.
Aj za ZSSR bol u nás rast HDP vysoký a nakoniec sa varsavska zmluva rozpadla, hehe
Za ZSSR bol rast HDP 5 % a nakoniec sa rozpadol , hehe
Presne ako Bllllaaha, keď si mu mával ruskou vlajkou a on teraz sedí v europarlamente a berie eura.
Odporúčame