Ani majú, uz sme v únii, a naša vláda to spečatil, hehe
Ani majú, uz sme v únii, a naša vláda to spečatil, hehe
Presne ako putko.
Vidíš, ešte aj internet je západný
Hej, komunisti to spomínali pred rokom 89 že padne EÚ, Nato, usa a rozpadlo sa ZSSR a varsavska zmluva. EÚ a NATO sa momentálne rozširuje, hehe
A natočili to v ruskom holyvuude, hehe
Už tak často ako putkovi.
Tu už komunisti spomínali pred rokom 89 a rozpadlo sa ZSSR a jeho kolónie.
Rusaci, koľkí mate ruské auto ? Lebo pri obchodných domoch a sídliskách vidieť len západné auto.
Koľko ks Su 57 vyrobili dodnes rusi ? Až 16 ks, z toho polovica nelieta.
Naše boli objednane v 2018, lenže pre veľký záujem amici nestíhajú, Rusi by svoje dodávali 15 rokov a pritom tie nik nechce.
Rumunsko ide kúpiť za 7,2 miliardy dolárov F35 , asi si vzali príklad od našej terajšej vlády.
Rusaci už pomaly 3 roky postupujú a furt sú na jednom mieste.
Uznal, že už je starý, ale má Harrisovu, nová krv v USA.
Lebo ti amici nemali pod palcom, teraz majú.
To isté putko, isto už nosí plienky.
Amici to majú pod palcom, takže pohoda.
Hehe, uz to spomenuli asi 29 x.
Keby bol výsledok opačný, tak prieskum by bol podľa teba rozumný
Preto, a dobré to vieš.
Vláda začína šetriť,
Odporúčame