Ukrajina ma prezidenta, neblafuj.
Konštatujem, ved aj teply sú ľudia.
Pele sa smeje jak prihriaty, možno aj je.
Pele pekne blafuje , ficova škola.
Toto by sa za Stalina nestalo.
Daj informácie ako ho vyhostil.
Toto sa deje v Rusku už od 1917, takže voľby podla plánu .
Aj Bláha chce do europarlamentu, rusak, že sa nehanbí.
Ak nasadia na Ukrajinu vojakov a techniku NATO, teda nie par kusov tak rusaci zutekaju.
Veru, to by bolo hrozne.
Po inštalácii budú rusaci ale aj ďalšie štáty pod dohľadom USA a NATO.
Často? Koľkokrát zabil úderom, daj nejaké štatistiky., hehe.
Hádam nechceš porovnávať človeka a zviera. Ty budeš iny mudrc.
.
To už nechám na teba.
Z Laziska sa dá ísť aj na Sinu a aj na jamu, ale terén je divoký, možno by spanikarila keby vybehol Rys, aj ten tam žije.
Majú, nemajú. Je to zviera a jeho domov. Čau.
Na jamu sa chodí z Paucinej lehoty, videl si odtlačky, hehe, ja som videl medveďa 20 x, a odtlačky 100 x. Zo Sinej na jamu sa dá prejsť cez skalný hrebeň, horolezeckým spôsobom, alebo popod tie skaly, trvá to aj 2 hodiny.
Nauc sa z mapy lepšie čítať.
Odporúčame