Ja ti chcem len dobre, aby si nemal z Pravdy zlý pocit.
Ja ti chcem len dobre, aby si nemal z Pravdy zlý pocit.
V rakúsku je nádherné.
Medzi nimi je skalný hrebeň, a z potom je na jame.
Od jaskyne slobody na Sinu, a nie na Jamu.
Veru, po prečítaní tvojho príspevku isto.
Pozerá ruské filmy a politiku, preto ten scenár
Preto, nie je tam značka a v okolí je množstvo kopcov s turistickými chodníkmi, sadni do auta, autobusu a príď sa pozrieť, hádam si počul o Demänovskej doline.
Necitaj a máš pokoj.
Od roku 89 poľovníci zastrelil omylom 9 ľudí, medvede nechtiac zabili asi 1, možno dvoch ?
Je to smutné, ale na ten kopec sa nechodí, divočina, ideálne pre medveďov, a akurát sa zobudzaju.
Však oni naháňali medveďa, nemali tam co robiť, zima končí a medvede sa zabúdajú. Na Jame je iná divočina, tam málokto chodí.
Keby odpovedali takto v rusku, tak už sú na ceste na Sibír
Sam putko ma na svojin lístku 1 000 000 hlasov, a keď bude zle tak mu vedia dopísať jednu alebo dve nuly na koniec, takže voľby ma vyhraté.
Dobre je rusom v zlej únii, ináč v celej únii je rusov státisíce.
Koľko ruských ľudí zahynulo v čase pred voľbami v rusku od roku 1917, ???
V normálnych krajinách sú voľby celkom tesne, len v rusku a KĽDR vždy víťaz ma skoro 95 % hlasov. Ako je to v ďalších krajinách ?
Nie, ale stalin dal dole 1,6 milióna vlastných. Putko sa mu približuje.
Len ta Čína má všetko skopirovane zo západu.
Ale počítač na stole ma západnej výroby
Veru , po 89 tisíce rusov vyviezli miliardy eur (stovky miliárd) rubľov do EÚ.
Odporúčame