Jedna americká lietadlova loď aj zo svojimi sprievodnými loďami je ako celé ruské ľodstvo.
Jedna americká lietadlova loď aj zo svojimi sprievodnými loďami je ako celé ruské ľodstvo.
Ale americký šrot ,,internet,,ti vyhovuje, hehe.
Idem, ak je niekto po ceste tak ho zoberiem.
Pravda klame, však všetky patrioty boli už dávno zničené .
Prečo ja Macron taký odvážny ? Lebo rusaci melu ako s posledného.
Ženu ma z Únie , rusko je pre neho len propaganda.
Aj keď bude, pôjde v stopách bežnej Ameriky.
Macron, budúci veliteľ armád NATO.
Len aby neprišiel rok 1968.
Rusakom už dochádza dych, keď chcú rokovať o mieri, hehe.
Takže kto sa pridá ? 20 eur na živnosť, diéty, cestovné, ubytovanie zaistené, plná penzia ? Proste paráda.
Už som na ceste, netreba niekoho vziať ?
Páni, pridáme sa k Francúzom ???
Držím palce, pán Macron.
A Bláha kandiduje do europarlamentu, rusak, že by ruský zved ?
Terajší vláda vysoli 1,6 miliardy za F16 od Amikov, prečo nedá na lieky ?
Akým spôsobom by mal nastať mier ??
Môžeš prispieť na lieky, aj na zbrane prispievajú .
A KĽDR je statocná, hehe, nie ?
Odporúčame