To hej, euro rubel 1 : 101.
To hej, euro rubel 1 : 101.
Veď už 2 roky sľubuje odvetu a furt je na jednom mieste.
Lenže po 68 nás Rusi oplotili pred ,,zlým,, západom, amici nikoho neoplotili. Rusov tu boli cez 60 tisíc, koľko je amikov v Maďarsku. 1000 ?
Zaostale rusko nemá žiadnu šancu na vyspelý západ, povyhrazaju sa a to je všetko.
Macron, budúci šéf NATO.
Voľby po rusacki, tam idú už v podobnom štýle od roku 1917.
Najsledovanejšia je markíza a joj, rtvs je nepodstatná.
V zaostalom rusku je to bežné, prejde ešte veľa rokov aby sa dostali na úroveň západu z roku 2024.
Nejak sa ti rusakom rúca, hehe.
5 miliárd eur = 500 000 000 000 rubľov.
Rus po 0,5 l vodky je pripravený na ,,všetko,,
A ešte aj rubel padajet.
Pomôže, rubľov to je 30 miliárd
Aj rubel klesol oproti euru. Už je cez 100, na čiernom trhu ide po 200 a viac, taky je dopyt po eure.
Nik neberie rusom porážku nemecká, ale nebyť amikov, tak vojna dopadne uplne inak. A to že nás Rusi ,,oslobodili,, bolo vidieť na NDR a západnom nemecku, akých zobrakov z nás spravili.
Keby tam bolo Nato, teda oficiálne, tak už sú pred Moskvou.
Hehe, teba zoberú za ruského špióna, hehe.
Hehe hehe, euro rubel 1 : 100.
Odporúčame