Tebe sa stačí odsťahovať do ruska, tam ta nenájdu, hehe.
Tebe sa stačí odsťahovať do ruska, tam ta nenájdu, hehe.
Nestresuj za rána.
Čína potrebuje odbyt pre svoj tovar, rusko je pre nich chudoba, tam chce max nakúpiť suroviny.
Potrenovat, hehe
Caputova (americka spionka) parádne pripravila pôdu pre Kaliho, ten to vzal riadne zhurta, až ma milo zaskočil. Bude z neho dobrý am. špión.
Veru, a prídu ďalšie, treba potrebovať aby ruky neboleli, hehe
Do leta budú voliči terajšej vlády stať s americkými vlajkami pri ceste a mávať a nadšene vykrikovať na počesť prichádzajúcich amerických vojakov. hehe, hehe.
Dochádzajú argumenty, hehe
Co na to Bláha ? Nebude mu to vadiť ? hehe
Ako prišla nová vláda tak to takto vyzerá.
Hehe, ešte príde 30 ks a potom ďalšie objednávky.
Však to smeraci objednávali už v 2018, hehe, Gajdoš.
To bolo pre za Hviezdoslava
Ôk, ale kalí už podpísal z Usa a na teba serka, hehe
A ty máš tušenie ako prebieha výcvik, hehe, hehe
Akú má zrazu Usa podporu, hehe.
Ako sa len tešíš z Usa, super, hádam tam pôjdeš aj na dovolenku, hehe
Úvahy nechaj na Kalinaka, ten chce jedine F16, proste made in USA.
Veru, to co je z Usa a západu je neporovnateľné kvalitnejšie ako z made in Russia, hehe
Tak už vieme co vysvetľoval Blanar rusakovi Lavrovi , ,,viete všetko máte nekvalitné, aj plyn je z usa lepší,, odkazte Putkovi.
Odporúčame