Akým spôsobom by mal nastať mier ??
Akým spôsobom by mal nastať mier ??
Môžeš prispieť na lieky, aj na zbrane prispievajú .
A KĽDR je statocná, hehe, nie ?
Ale ze by pomohli obyvateľom Gazy, to nie.
Akým spôsobom by mal nastať mier ?
Najdrahšie sú slovenské obchody.
Dačo lacné, daco drahšie.
Však už pri prechode hraníc na Ukrajinu vraj boli zničené, tak sa dohodnite ako to je.
Presnosť ruských zbraní nič moc, 150 m vedľa , tak preto poväčšine trafia školy, nemocnice atď.
V tom je ta zaostalost, v tupych komunistických hlavách. Cina to robí úplne inak, na svet pôsobí svojou ekonomikou.
Rusko je zaostala krajina, ta hore nepojde , Ukrajina síce ešte viac, ale oni chcú do Európy, únie a nato. Aj južná Kórea taká bola a ako predbehla vdaka Usa a západu severnú Kóreu.
Fiasko je ruska armáda, 2 roky na jednom mieste, Ukrajinci z 2naj urobili asi 15 naj armádu sveta, hehe.
Hehe, hehe, rusaci ešte nevyrobili ťahače na tie tanky, akoby dosli na frontu, hehe
Keby tam bol americký zázračný, tak bol nadpis dobrý, že.
To je tank určený na 1.maja a musí ísť dole kopcom.
Takže sa teší s Kaliho a jeho oddanosti voči USA, palec hore.
Auto vyrobiť nevedia, len bombardovať.
Kto vystriedal Caputovu , americkú spionku. ?? KALINAK, až ho vychvalili v USA.
Hehe, Hehe, daj ešte niečo z ekonomiky NSR.
Hehe. Vlajocky americké, smeraci uz skupuju.
Odporúčame