To ze budes donekonecna omielat ruSSku propagandu nic nemeni na fakte ze ruSSki hrdlorezy na UA nemaju co hladat.
To ze budes donekonecna omielat ruSSku propagandu nic nemeni na fakte ze ruSSki hrdlorezy na UA nemaju co hladat.
To mas pravdu. Ti su stastni ked si mozu na UA ukradnut wc misu.
Skonci na poliach ako srot.
Asi taky ako triafat stojacie civilne budovy .
Ked to napisu proruSSi je to blbost na en-tu.
Nie pise o zdementnenom Vladimirovicovi carovi samozvanom.
Fasisticke jovada prisli z ruSSka na UA na prikaz pomatenca vladimirovica velkeho.
Az na to ze expanduju ruSSi na zapad.
Aky tvorca otazok taky vysledok. Strata casu.
Preco sa len diktatori tak trasu o svoj stolec?
Rusky pokrok sa neda zastavit aj ked smeruje hlavne vzad. Sudruhovia.
Chod sa liecit a nesmrad tu.
To je ok. RuSSi by EU radi odtrhli hlavu. A nazvali to mierotvornou misiou.
Nemohol. Hrozi riziko zhliadnutia dovezeneho ruSSkeho mieru a prosperity na uzemie UA.
Ani pan lavor nemoze vsetko co si zaumieni. Nech ostane pri tom co vie najlepsie. Klamat a zaberat cudzie uzemia.
Len vec sa ma tak ze Slovnaft moze kupovat naftu akokolvek lacno pokial ju predava za svetove ceny na cerpackach. A madari sa ako vlastnici mozu len chechtat na SR.
Odporúčame