Ten idiot v kremli ma raka. Snad si ho co najskor zobere sebou do zabudnutia.
Ten idiot v kremli ma raka. Snad si ho co najskor zobere sebou do zabudnutia.
Rusom nema co poklesnut dramaticky. Kde nic nie je ani cert nebere.
Tvrdila to jeho chora putinova hlava.
Ano ekonomicky vylepsovali zivotnu uroven nasim ludom.
Pelle moze hovorit o zlyhani. On so svojim sefom Hranolom zlyhal na plnej ciare pocas svojich vlad.
Ved ked im to tak prospieva maju sa EU podakovat a vykrocik k lepsim zajtrajskom. A nie stale vyplakavat k sankciam.
Konwcne sa s RF zhodneme. Vzajomne sa nepotrebujeme. Zbohom RF. Spominame ale nie s laskou.
Mas pravdu zilinka sa stara o beztrestnost zlocincov a nasich ludi. Skodna v reviri ako trnka a kovacik s vysledkom 61:0
Za 8 mesiacov bude moskovsky Pako pod drnon.
Ty si riadny Pako.
Rusi mali jen jedneho a to Gorbačova.
Udajne druha najsilnejšia armada ziskava statut regionalneho vyznamu. UA im nakope zadnice a pojdu placky domov.
Mas to cele zle najma ohladom put_lera.
Tej to nevysvetlis ta ma oci len pre Vladka.
Ten o cervenej ciapocke das tiez? Ci ?
Tak to bol ten kremelsky. Uz sa to potvrdilo.
Vojnu uz vyvolal trtko putin ak si si este nevsimol.
Skus si naštudovať kolko ropy z RF ide do Ameriky mudrlant.
RuSSko sa konecne moze osamostatnit. A nie stale vyplakava o sankciach a zlej EU. Ale to by museli zacat nieco robit nie len kradnut pracky a wcka.
Odporúčame