Covid agenda má čoraz viac dier.
V tomto videu dvaja vedci, ktorí majú kvalifikáciu sa k tomu vyjadrovať
a aj to skúmajú, veľmi odborne argumentujú.
Veľmi užitočné.
Covid agenda má čoraz viac dier.
V tomto videu dvaja vedci, ktorí majú kvalifikáciu sa k tomu vyjadrovať
a aj to skúmajú, veľmi odborne argumentujú.
Veľmi užitočné.
Vasil a Ty si chcel, aby v Rusku vládol Chodorkovskyj, Navaľnyj a podobní?
Aby sa z Ruska stala krajina takého rangu, ako je Ukrajina?
Pre štát je dobré to, čo je dobré pre väčšinu jeho občanov.
U nás zase platí: Čoje dobré pre štát, je dobré aj pre občanov.
A vládnúca hŕstka definuje samých seba: "Štát sme my."
Aká úžasná správa.
Vyplýva z toho vari niečo pre SR?
Ak by si napríklad 80% SR želalo odstúpenie premiéra (kto to vlastne je?),
vyplývalo by z toho niečo pre premiéra?
Ak by si ale takéto niečo želala Trilateral commision a vykonať by to mala napr. pod dozorom CIA naša SIS, tak to už by malo inú váhu.
V skutočnosti to bolo tak, že keď USA Rusom odstavili Bulharský prúd, o niekoľko týždňov
Putin a Erdogan ohlásili Turecký prúd.
Ten už je aj dokončený.
Stanislav, tak tú alternatívu predstav a nechaj nás o nej podebatovať.
To je správa.
Každý, kto sa orientuje v riadiacich procesoch svetovej politiky, vie, čo predchádzalo odvolaniu.
A tí, pre ktorých je to Španielska dedina, to z akých dôvodov čítajú už pred piatou ráno?
Zo služobných?
...no a už tu máme dozorujúceho Trolla - fúrika.
Fúrik, nič proti Tebe, ale neviem, kto je to Chlebík.
Buď trošku konkrétnejší.
Maurice Joly je autor ,,Dialógov v pekle, medzi Machiavellim a Montesquiem.
Protokoly boli prvýkrát vydané vydané Sergejom Nillusom v Rusku, v r. 1905. Autor prekladu do angličtiny: Victor. E. Marsden, korešpondent Morning Post.
Možno by si autorka mala Protokoly najskôr prečítať, potom sa pozrieť na históriu a potom, vyzbrojená poznaním,
a vlastným názorom, uverejňovať (naozajstné), pasáže.
V každom prípade očakávaj zlet Trollov, ktorí Ťa rozcupujú, aj ak by si bola inak pripravená, akože takmer vôbec nie si...
Celé "odovzdanie moci" Talibanu, vyzerá, ako zinscenované divadlo s odkazmi pre pozorovateľov.
1. Odlet lietadla s nápisom 1109 s bežiacimi Afgáncami
- americkú okupáciu AFG zabezpečovali miestni úradníci a elita, ktorá čelí realite, že sú vlastizradcovia a tak s nimi bude nakladané
- americká moc slabne- nepostaráme sa o "Quislingov" a to čaká vlastizradcov, ktorí v ústavných funkciách v ďalších krajinách sveta slúžili US moci
- US okupácia, alebo US riadenie končí aj inde
2. Taliban nemá zdrojové, ani kádrové možnosti, vybudovať plnohodnotný štát s kompetenciami, k tomu potrebnými
- Taliban vyhlásil Islamský emirát
- tento emirát sa pravd. dostane pod politický vplyv Iránu a ekonomický Číny a títo zabezpečia kompetencie potrebné na riadenie a chod štátu
3. Nápis 1109.
Ako vieme, zámienkou na okupáciu AFG sa stali udalosti 11/09 roku 2001
Američania však píšu dátum vo forme 09/11
Znamená to, že ide o symbolické ukončenie akcie.
Ale môže ísť aj o predpoveď udalostí po 9.11.2021...
Keď žil Massoud, ktorého zabili krátko pred 11/09,
v rozhovore s Pepe Escobarom povedal, že bojuje proti:
Al - Kaida, Taliban a pakistanská/US tajná služba ISI.
Zdroj:https://asiatimes.com/2001/09/masoud-from-wa…
Taliban, získaval zdroje od ISI/CIA, teda od USA.
Al - Kaida takisto.
Istá britská novinárka písala, že počas vojny v Juhoslávii, čakala na rozhovor s Izetbegovičom, Bosnianskym prezidentom, a na jej prekvapenie, z prezidentovej pracovne vyšiel Usama Bin Ladin...
Al- Kaida bola formovaná, organizovaná a cvičená US službami, Izraelskými, Jordánskymi a p.
Al - Kaida teda bola neoficiálnou armádou USA.
Podobne, ako neskôr Islamský štát.
Videli sme zábery z Kábulu, ako odlieta US lietadlo s nápisom 0911 a doslova pod kolesami bežia stovky Afgáncov.
Mnohí z nich skončili pod kolesami, mnohí padali z letiaceho lietadla a mnohých US vojaci zastrelili.
To sa udialo zámerne.
Takže, ak Taliban bol budovaný z US zdrojov, prečo by táto spolupráca nepokračovala...
A vidím, že už si aj Ty.
Na chrípku je zaočkovaná celá planéta asi 1000x.
(Pre Milana1: Ja viem, že nie presne 1000x, ušetri ma ataku.)
A môžeš dostať, chrípku?
Môžeš chrípkou niekoho nakaziť?
Nekaz si príjemnú Trolliu službu niekým, kto logicky rozmýšľa.
Nájdi si ďalšieho Trolla a hrajte sa spolu na to, že neviete, že ste Trolli.
Regulienka chcela zdroj.
Asi týždeň po 9/11, zverejnil CNN a po ňom aj ďalšie médiá výpoveď Usamu Bin Ladina.
Zdroj:
Pápež je do neoconskej, liberálnej agendy, zapojený, samozrejme, vedome.
Náboženstvo je jedným z prostriedkov na ovládanie ľudí.
Pápež propaguje očkovanie a propaguje rúška, pričom aj so Zuzankou boli odrazu bez rúšok...
To je jasný odkaz elít plebsu - "Zákony sú tu pre vás"...
* oprava 20.08.1944
* oprava Presne Dubovú chceli povstalci
Hlásenie o bombardovaní:
SNP?
06.08.1944 zaútočili Americké letecké formácie z 15. leteckej armády na Petrochemu Dubová.
Na rafinériu zhodili vyše 177 ton bômb.
23 dní pred vyhlásením SNP.
O nutnosti leteckého útoku na rafinériu v Dubovej krátko pred vyhlásením Slovenského národného povstania sa dodnes vedú spory.
Čs. exilová vláda v Londýne totiž na podnet predstaviteľov ilegálneho Vojenského ústredia Slovenskej národnej rady žiadala spojencov, aby Štátnu rafinériu v Dubovej vyňali zo zoznamu cieľov ich bombardovacieho letectva z dôvodu, že ležala v záujmovom priestore organizátorov ozbrojeného vystúpenia a počítalo sa s ňou pre potreby odboja.
Povstalci ju chceli obsadiť a použiť pre potreby SNP.
Ich žiadosť však nebola vypočutá a ropné produkty, ktoré táto továreň produkovala, neskôr citeľne „chýbali“ v nádržiach a motoroch vojenskej techniky povstaleckej armády.
Presne Dubovú chceli povstali.
A keď to oznámili Američanom, tak presne Dubovú vybombardovali.
Na AFG sa dívajme súčastnými očami, ale na napr. Maďarsko, sa dívajme optikou tých časov.
Maďarsko prehralo vojnu na strane Hitlerovského Nemecka (SR, mimochodom, tiež).
Bojovalo po boku Nemecka. Vojnu vyhral ZSSR.
Maďarsko sa, spolu s Nemeckom a Rakúskom ocitlo pod priamou okupáciou víťazných mocností.
V ZSSR sa v zajatí ocitlo dobre cez 120 tisíc vojakov Maďarskej fašistickej armády.
A po niekoľkých rokoch ich ZSSR začal postupne vracať do Maďarska.
Ak na to pozeráme z čisto vojenského hľadiska, bez nadŕžania Rusom, týmto krokom si ZSSR v Maďarsku podkopal pozície - keď pustil zo zajatia svojich zarytých nepriateľov, nemohol čakať v Maďarsku stabilitu - bolo to po smrti Stalina, keď moc prebrali Trockisti.
Týchto ľudí sa okamžite ujal tzv fašistický Maďarský disent, a - samozrejme - špeciálne služby USA a UK - a problém bol na svete...T
To je treba napr. Most SNP zastaviť doobeda na 2 hodiny a poobede na tri?
Fúúúú, to ale neprichádza zástupca Boha na Zemi.
To tu ide Boh....
Ty si môj oponent?
Alebo si oponent autora blogu?
Tvoj príspevok:"Doma ináč všetko v poriadku", to je oponentúra?
Tam je k autorovým tvrdeniam nejaký argument?
Všetky Tvoje príspevky, to je čistý trolling.
Samozrejme, pripúšťam možnosť, že to robíš zadarmo.
Ale to by bolo ešte horšie, ako keby Ti za to niekto platil.
Rozbíjať diskusiu za prachy, to je OK.
Ale dávať tieto vstupy z vlastného rozumu... fúúúú, to je sila.
Chlapci (rovno vás na mňa poslali dvoch),
ja vás nesúdim.
Opakujem: Ovplyvňovateľ internetových diskusií, je práca, ako každá iná.
Nerozumiem, prečo sa snažíte tváriť, že ste na diskusii čisto pre zábavu
Je to vidieť, museli by ste to robiť oveľa fikanejšie, aby to vyzeralo, že ste normálni diskutujúci.
To je ako z toho vtipu.
Chytia Rusi špióna.
"Ako ste ma mohli odhaliť, veď mám perfektú legendu.
Mám perfektné krytie, spôsob konšpirácie.
Moja ruština je dokonalá, môj spôsob práce nevystopovateľný.
Nechápem to.
Ako ste na to došli?
Čo ma prezradilo?"
A vyšetrovateľ hovorí:
"Naozaj si perfekný, ale prezradilo Ťa to, že si - černoch."
No, a máš ďalší príspevoček.
Za svoje zamestnanie sa hanbiť nemusíš, je to práca, ako každá iná.
Vôbec s tým nemáme problém.
Nebezpečné, ako píše lazník, by to bolo, ak by si to, čo píšeš, písal vo svojom voľnom čase a boli by to názory kopírujúce a prezentujúce Tvoj rozum.
Kým to je práca plateného ovplyvňovateľa internetových diskusií - Trolla a profesionálneho provokatéra, je všetko v poriadku.
Odporúčame