Mirius, v službe, v službe?
Na honorár vám stačí aj takýto krátky príspevok?
Bez ohľadu na kvalitu?
A dokedy si dneska, do desiatej večer?
Tak príjemnú službu.
Mirius, v službe, v službe?
Na honorár vám stačí aj takýto krátky príspevok?
Bez ohľadu na kvalitu?
A dokedy si dneska, do desiatej večer?
Tak príjemnú službu.
Zaujímavých je niekoľko vecí.
Tvrdíš, že kopa ľudí zaznamenala prevoz Buku.
Ale ako je možné, že nikto nenatočil štart a let 6 m dlhej rakety do výšky 10 km.
To muselo byť divadlo plné dymu - viditeľné tisícom ľuďom v celom Donecku - a nič.
Takisto US satelit, ktorý tam vraj prelietaval.
Taký satelit mal predsa nafotiť aj meno na uniforme Rusa, čo velil tomu odpalu - a nič.
Ja som vtedy sledoval aj komunikáciu veže v Kyjeve, ktorá lietadlo navigovala a tá bola tiež nesmierne zaujímavá.
Takisto samotná Ukrajina, ktorá podľa leteckých predpisov nesmela naviesť lietadlo nad miesta bojov.
Atď, atď.
Nevylučujem ani možnosť, že lietadlo naozaj dal zostreliť Ruský veliteľ.
Ale - svet sa tým momentom dostal na samý okraj vojny a Rusko ju vtedy zúfalo nepotrebovalo.
Mohol za tým byť Rus, v službách jastrabov, ktorí tú vojnu chceli rozpútať.
Ale divné vyšetrovanie, ktoré časť dôkazov vezme, časť vylúči a časť neberie do úvahy, ma nepresvedčí.
Možno Tebe to stačí.
U mňa nie...
Izraelský premiér Naftali Bennett povedal toto:
"“Nejohroženější skupinou jsou aktuálně ti, jakkoliv je to paradoxní, kdo dostali dvě dávky vakcíny, ale nikoliv tu třetí. Ale proč? Protože chodí venku a mají pocit bezpečí díky očkováni dvěma dávkami, které už dostali. Nerozumí tomu, že na deltu dvě dávky nestačí, proto musí co nejrychleji dostat třetí dávku” uvedl premiér Izraele Naftali Bennett ve svém televizním projevu.
Napríklad ľudí nad 50 rokov je druhou dávkou v Izraeli zaočkovaných už 91%.
No a tu je jeho reč priamo:
Malinová, len aby sa nezabudlo - Ty si najskôr bola propagátor rúšok a Covidový nadšenec.
Ku cti Ti slúži, že to, čo normálni ľudia vedia viac, ako rok a pol, Ty vždy síce objavuješ neskoro, ale nejakým zázrakom u Teba zafunguje zdravý rozum a začneš namiesto propagandy študovať fakty a tie Ťa obrátia.
Problém všetkých, ktorí veríte správam a politikom je, že odmietate uveriť, čoho sú ľudia schopní.
Vy si myslíte, že Zuzanka a spol zachraňujú svet a ja sa vždy pozriem, kto ju a ďalších platil predtým, ako sme ju začali platiť my.
(Mirius tam niečo naznačil, aj keď je to Troll, tentokrát hovorí pravdu - Mirius, za pravdu prídeš o prémie).
Beblavý a Truban sa najskôr boli radiť v USA u zakladateľa PNAC Kristola.
Ja viem, čo je PNAC a kto je Kristol, ale ten chlapec, ktorý napísal blog, že keď PS neprešlo voľbami, tak plakal,
ten to, bohužiaľ, nevie.
Ale, ako povedal klasik:" ...a poznáte pravdu a pravda vás vyslobodí."
Stan, Ty máš na svojom profile také milé heslo: Socializmus aj tak zvíťazí.
Odmalička som túžil vedieť, čo je to socializmus a vedel som, že to, v čom žijem, socializmus nie je.
(Nakoniec - mysleli sme si, že socializmus trochu vylepšíme a zobudili sme sa v kapitalizme.
Zistili sme, že všetko, čo nám komunisti hovorili o komunizme, je lož.
Ale všetko, čo nám hovorili o kapitalizme, bola, bohužiaľ, pravda.).
Tak, ako viem, že toto nie je demokracia.
Prosím Ťa, ak vieš, ako by mal vyzerať štát, v ktorom by existoval funkčný socializmus, skús sem dať seriál o takom štátnom systéme.
Cit:
"Vysvetlite mi niekto, načo sa Lipšic na to miesto špec. prok. hrnul."
Lišic je káder nadnárodného riadenia - zabezpečuje vo vzťahu k riadeniu SR prenos pokynov.
Najvyšším orgánom riadenia SR, je US ambasáda, vykonávajúca správu územia.
Tá úkoluje svoje kádre - bez ohľadu na to, kto je vo vláde - voľby sú iba divadlo pre...
Nasadenie "našich" politikov v minulosti:
Prečo sa napr. kádre nadn. riadenia - Mikloš s Dzurindom, ocitli zrazu na Ukrajine, ako "poradcovia" prezidenta Porošenka?
Ukrajina je územie, priamo riadené USA (sú tam tisíce US "špecialistov", ktorí ju riadia), a zabezpečujúce špeciálne ciele, vo vzťahu k Rusku, aj vo vzťahu k Európe.
Mikloš a Dzurinda boli povolaní a tak si to museli odpracovať.
V minulosti sme videli aj nasadenie Lajčáka: Bol US protektorom v Bosne - mal kompetencie rušiť rozhodnutia Bosenského parlamentu!
Bol EU komisárom v Tirane - na priamy pokyn Soroša - Sorošov list Hillary je k dispozícii.
A v dec. 2013, bol "rečniť" na Majdane.
Dôkaz, že veci sa nedejú náhodou?
Ako všetci vieme, USA vpadli do AFG po po udalostiach z 11.09.2001.
Všetci sme videli tento týždeň odlietať US lietadlá z Kábulu a scény, kedy ľudia vypadli z lietadla z výšky asi 50m.
Tak si pozrime viedo štartu toho US lietadla v tomto videu, ktoré má iba 1:33 min.
V čase cca 1:12 min, vidíme, že na lietadle je nápis II09.
https://www.youtube.com/watch?v=CftkgUeVzcM
Nič nie je náhodou.
Nič v politike a už vôbec nie v globálnej, sa nedeje náhodou.
Všetko sú to riadené procesy, ktoré majú význam.
Problém je, že v každom riadiacom procese, sú insideri, teda tí, čo sú vnútri toho procesu a outsideri, ktorí proces pozorujú zvonka.
To je ako v rodine.
Riadiš svoju rodinu, ale niektoré zvonka pozorované deje sa môžu outsiderovi, ktorý sa ich nezúčastňuje, zdať nepochopiteľné.
To sa týka aj riadenia firiem, štátov, skupín štátov, nadnárodného a globálneho riadenia.
Covid je napr. operácia, ktorá je evidentne globálne riadená.
Keďže sme ousideri, nechápeme presne, čo je jej cieľom.
Preto sa každý deň milióny neinformovaných ľudí snažia analyzovať, komentovať, či hádať vývoj.
Zatiaľ nám cieľ tejto operácie zostáva skrytý.
Ale pozor: Cieľom môže byť aj chaos.
Na dolárovej bankovke je napísané: Ordo ab chao - Poriadok z chaosu.
A nie je to tam náhodou...
Aj SR chcelo referendum, ale totalita bola proti.
Krym chcel referendum, Krymčania a Rusi zablokovali Ukrajinským fašistom a banderovcom vstup na Krym.
Referendum prebehlo.
Malo dve otázky:
1. Ste za zotrvanie Krymu v zostave Ukrajiny?
2. Ste za vstup Krymu do RF?
Vyše 90% hlasov, pri vyše 90% účasti dostala možnosť vstupu do RF. Až potom išla žiadosť do Ruskej Dumy a až potom Duma schválila prijatie Krymu do RF.
Nemohlo ísť o anexiu.
Takže: Najskôr došlo k odtrhnutiu Krymu od Ukrajiny - secesiu.
Až následne - po žiadosti Krymu - k pripojeniu do RF.
Áno boli prítomné Ruské sily.
Ale nikto by neprinútil Krymčanov ísť k urnám, ak by sami nechceli.
Prečítajte si Deklaráciu nezávislosti USA:
https://domino50.blog.pravda.sk/2018/09/13/d…
Prečítajte si: Pripojenie Krymu nebolo anexiou.
Na napadnutia vedie Česko a Slovensko nad Ruskom 2 : 1.
Alebo 2: 2?
Počítajme:
1 : 0 ČS Légie v Rusku (1914 - 1920) najskôr sa z rak. - uh. zajatcov, Čechov a Slovákov v Rusku formovali pluky.
Najskôr bojovali na strane Ruska proti Rak. - Uhorsku: Bojovali proti krajine, ktorej boli občania - bitka pri Zborove.
Keď padla vláda Kerenského, bojovali proti boľševikom, na strane Bielych a inváznych armád z 11 krajín, ktoré vtrhli do Ruska.
Už bojovali proti ZSSR a vyrabovali celé mestá a fabriky, zostali po nich tisíce mŕtvych.
2 : 0 Rok 1939 - 1945
14. marca 1939 vzniká Slovenský štát a bojuje na strane nacistov: 1.09.1939 napadne spolu s Nemeckom Poľsko a 22. júna 1941 napadne aj ZSSR.
15. marca 1939 Hitler pripája Česko - z Čiech sa stáva jeden z krajov Nemecka.
Česko vyrába pre Nemcov tanky, lietadlá pušky, guľomety, nákladné autá.
2 : 1 ? koniec 2. sv. vojny
ZSSR víťazí nad Nemeckom a dobýja aj Č-SR (SR bola so ZSSR vo vojnovom stave a Česko bolo Nemecký kraj).
2 : 2 August 1968.
V r. 1916 Štefánik, fr. občan, (v r. 1914 vstúpil do armády - o dva roky generál), organizuje s Masarykom, Benešom a Fr., GB, US tajnými službami,
ČS Légie - armádu štátu, ktorý vznikol až v r. 1918!
Ešte raz:
Francúzsky vojak organizuje armádu cudzieho štátu - rokuje s US prezidentom Wilsonom, Ruským cárom Mikulášom II, talianskym, francúzskym predsedom vlády, Pápežom.
Légie - vyše 50 tis. armáda, boli umiestnené do Ruska!
Prečo?
Istý pán Crane - šéf firmy Westinghouse - v Rusku má továreň na lampy...
Pán Crane je: Strýko Charlotte Garrique - pani Masarykovej!
Pán Crane financoval kampaň prezidenta Wilsona.
Pán Crane- pri boľševickej revolúcii, doviezol loďou z USA do Ruska revolucionára a US špióna: Trockého.
Čo v Rusku ČS légie robili?
Lúpili. To asi najviac vystihuje ich činnosť.
Rok 1939.
14. marca vzniká Slovenský štát.
15. marca Hitler z Čiech robí jeden z krajov Nemecka.
Armáda SR spolu s Hitlerom 1.09.1939 prepadá Poľsko a 22. júna 1941 napadne spolu s Wermachtom ZSSR.
Toto celé myslíš vážne?
Plytké fázy vydávaš za analýzu a fantáziu za fakty.
Ešte aj u 11/9 uvedieš zlý rok?
Ako mi vôbec napadlo, toto čítať?
Stratil som rozum? Zrejme.
Našťastie, ja iba na pár sekúnd, kým som to prečítal.
Prečo som to tak rýchlo prečítal?
Nič ma nedonútilo zamyslieť sa.
U mňa nie.
Michael, neviem, ako je to v origináli, ale všimni si:
1 Hospodin povedal Mojžišovi: Ustanovujem ťa, aby si pred faraónom zastupoval Boha a tvoj brat Áron bude tvojím prorokom: 2 Ty mu povieš všetko, čo ti prikážem a tvoj brat Áron bude hovoriť s faraónom, aby prepustil Izraelitov zo svojej krajiny. 3 Ja však zatvrdím faraónovo srdce a v Egypte urobím mnoho svojich znamení a zázrakov. 4 Faraón vás neposlúchne, ale ja položím ruku na Egypt a pomocou tvrdých trestov...
Boh Izraela dopredu vie, že Faraón neposlúchne:
"Ja však zatvrdím faraónovo srdce...".
Faraón nekonal z vlastnej vôle - Boh ho manipuloval: Ja však zatvrdím jeho srdce...
Boh, ktorý NEBOL BOHOM Egypťanov, iba Izraelitov, si dopredu nachystal zdecimovanie Egypta a aj ho presne tak vykonal.
Milé, nie?
USA kompletne riadili AFG vládu.
Kompletne riadia Irackú, Ukrajinskú, Nemeckú...
...našu, samozrejme, tiež.
Všetkých vyciciavajú, okrádajú o suroviny, zdroje, všetci im platia výpalné: Vrtuľníky, lietadlá, výzbroj, etc.
Ak budú vyhnaní z Iraku, Ukrajiny, Nemecka, príde aj na našich vlastizradcov.
Vlastizrada je spojenie sa s cudzou mocou, proti vlastnej krajine.
Toľko klamstiev v štyroch vetách.
Ten rýchly pád čaká aj nás.
Je to preto, že piata kolóna - vlastizradcovia v ústavných funkciách, ktorí zabezpečujú protektorátnu správu okupačnej moci a ich pomocníci, napr. médiá a Trollovia (ako tuto palenk), nevidia, ako rýchlo impérium stráca kontrolu.
A - zapamätajte si: Vlastizrada je spolčenie sa s cudzou mocou, proti vlastnej krajine.
Aj Tiso a vláda SR hovorili Hitlerovi - spojenec, a nakoniec ho to dobehlo, napriek okolnostiam tej doby, keď vlastne akoby nemal na výber.
Ale on mal na výber - 13. marca 1939 mohol zostať na fare v Bánovciach a nemusel cestovať do Berlína...
A vy dvaja trollíci, vy ste vlastne nie trollíci, ale inteligenti, ktorí sú zamestnancami trollej farmy, ktorú platia z pozadia služby USA.
A snažíte sa, aby sme my, nechápaví pochopili, že USA, sú najvyššie štádium dobra.
Ale zamyslite sa, čo bude s vašou kariérou, ak sa postupne skončí US okupácia Nemecka
(a sledujte pozorne, ako sa po fiasku v AFG, zrazu v Nemecku prebudia ľudia, čo začnú hovoriť o US army, ako o okupantoch), a potom sa skončí okupácia SR a rôzni Kiskovia, Zuzanky, Ivetky, Miki a Mikloš a ďalší US agenti (aj vy chlapci), začnú počúvať, že sa dopustili vlastizrady, keď slúžili cudzej moci, proti vlastnej krajine.
Dnes si to neviete predstaviť, ale včera ešte si to nevedel predstaviť ani AFG prezident a dnes čelí obvineniu z vlastizrady.
Prečo?
Veď iba slúžil okupačnej armáde...
Najskôr základná fráza, aby sme mali jasno:
Minimálne 20 rokov som nebol voliť, pretože v ponuke sú iba menší, alebo väčší zločinci.
Aj menšie zlo je iba zlo a ako sa ukazuje aj aktuálne, aj menšie zlo (keďže je to iba zlo), sa môže zmeniť na obrovské zlo.
Vždy hovorím, že ak v ponuke nie je DOBRO, k voľbám nejdem.
A teraz k veci.
Oliver, iste si si všimol, že Matovič vyhral voľby, čiže je najsilnejší v politickom spektrem aj vďaka tomu, že jeho koaliční partneri, tiež sú zlo, na rôznej úrovni stupnice zla.
Kto by ho mal odvolať, podľa Teba?
Akí príčetní poslanci?
Veď vďaka nemu všetci majú výplaty od 4 do 10 litrov.
Vďaka nemu majú kšefty,mkeď dane nás všetkých v nejakej miere smerujú do vlastných vrecák.
Prečo by to robili?
Každá politická strana napĺňa skutkovú podstatu trestného činu:
Založenie, zosnovanie a podpora zločineckej skupiny.
Na 100%.
Takže, ukľudni sa, pozri si politickú mapu SR a píš o reálnych veciach, nie o bájkach.
Odporúčame