Ak USA budú potrebovať nasadiť armádu SR, tak prikážu politikom atí ju vybudujú.
Preto je tu Kiska, Zuzanka, Beblavý (o čom myslíš, že sa bavil na audiencii u Kristella, jedného z plánovačov PNAC).
Veď kto vybudoval, vyzbrojil a platil ČS légie?
ČSR v tom čase ešte neexistovala, ale armádu, v sile 100 000 mužov, pre nasadenie na východnom fronte sme už mali. Takmer všetci boli občanmi Rak - Uhorska, ale to ich určite neplatilo.
USA zatiaľ majú Ukrajinu, Poľsko a Islamský štát, dobrovoľníkov z turkických národov na ťah na Rusko, ale toto, čo tu tak usilovne propaguješ, sa po voľbách, ak vyhrajú tí správni, bude diať...

