Nie je isté, či ho američania stvorili...
Preto som Ti odkázal, že komentátor Blízkeho východu by niektoré svedectvá a dokumenty mal poznať, aby sa mal o čo oprieť.
Existujú uniknuté diplomatické depeše...
...na ktoré mi teraz odpovez, že nie je isté, že sú pravé a tak môžeš vo svojich zvláštnych argumentoch pokračovať donekonečna.
Nájdeš ich napr na stránke napr. Judicial Watch, odkazy Ti dávať nebudem, je to zbytočné.
Ich pravosť sa overuje vieš ako?
Tak, že za ich únik zodpovedný/á Chelsea Manning hnije vo väzení.
Tak, že za ich zverejnenie zodpovedný Julian Assagne evidentne podrobovaný mučeniu, čoskoro umrie.
A Ty napíšeš poburujúci článoček...
A vyššie píšeš, že nechápeš moje príspevky.
Nuž v tom prípade Ťa nimi do budúcna nebudem obťažovať, pretože ja som si myslel, že ich píšem človeku, čo chápe.
S úctou
domino

