Peniaze predsa tlačí tlačiareň.
Dôležité je, kto tento proces kontroluje.
Ak je Čína zadobre s ním, peniaze nie sú problém.
Peniaze predsa tlačí tlačiareň.
Dôležité je, kto tento proces kontroluje.
Ak je Čína zadobre s ním, peniaze nie sú problém.
No a nehlásil Trump nedávno na Twitri, že IS bol porazený?
A čo je to vlastne IS?
IS je umelo vytvorená štruktúra, ktorú používa nadnárodné riadenie, cez svoje nástroje, ako je CIA a ďalšie štruktúry, na ovládnutie určitého územia, na likvidáciu a formátovanie štátov.
Keď napríklad USA potrebujú, tak IS je armáda, schopná 7 rokov bojovať v Sýrii, v Iraku (ktorý ale USA okupujú od r. 2003), je schopná byť v Afrike a aj v EU.
Je to aj ťažobná spoločnosť, ktorá zabezpečuje kradnutie ropy z okupovaných území.
Tú korporácie, typu Shell, BP, Aramco a i. potom z rafinérií v Turecku a Iraku, vozia do USA a EU a my ju v podobe nafty a benzínu používame vo svojich autách.
Keď je treba,. nadnárodné riadenie zmení IS na humanitárne oddiely OSN, alebo na Biele prilby, alebo na teroristov v EU.
Čo je IS?
Nemecko prehralo vojnu a národ bol zdecimovaný.
Nadn. vedenie z nich urobilo zombie.
Skúšajú na nich sociálne modely a oni sa nevedia brániť, pretože ich okamžite stíhajú aj za názor.
Jasne myslieť je zločin.
"Cieľ je zmiešaním b. a č. rasy vytvoriť človeka, ktorý bude dostatočne inteligentný na to, aby rozumel práci, ale nie dosť inteligentný, aby chápal riadiaci proces".
Barnett.
A liberalizmus je jeden z nástrojov, ako otráviť mysle ľudí a urobiť z nich nesvojprávnu ovládanú masu.
A teraz mi do toho niekto povie, že máme demokraciu a slobodne volíme.
Áno, ja slobodne nevolím.
Ale 30% ľudí, čo ešte volia, si musí zvoliť medzi mafiánom, magorom, zločincom, agentom, skorumpovaným megalomanom, zlodejom, fanatickým bláznom, plateným špiónom.
Vládnuť bude to zoskupenie, ktoré, pomocou ukradnutých, či korupčných miliónov, dokáže oklamať najviac ľudí.
Toto je demokracia, vláda ľudu.
Ak by sa k moci dostal slušný človek, tak ho polejú špinou a zavrú...
Malinová, Ty si liberál.
Tí, čo Ti dolu nadávajú, sú tiež liberáli.
Strany, ktorých programy sa Ti zdajú protiľudské a potlačujúce slobodu, sú tiež liberálne.
Už začínaš tušiť?
Liberalizmus je davo - elitárska technológia na ovládanie más.
Elity pomocou falošných utopických hesiel: Bratstvo, rovnosť, sloboda, lákajú nemysliaci dav do pasce.
Liberalizmus odštartoval Veľkou francúzskou farebnou revolúciou v r. 1789.
A presne s heslom: Bratstvo, rovnosť, sloboda.
A keď liberalizmus zvíťazil, spustil veľký teror.
A utopil Francúzsko v krvi.
Davo elitárska technológia liberalizmu nie je nič iné, ako totalitná ideológia.
Teba mýli to, že niekto to celé przní.
Ja Ti hovorím, že nie.
Ide to presne podľa plánu.
A prečo Ťa to mätie?
Lebo si myslíš že utópia z tých hesiel je dosiahnuteľná.
Nie je.
Tie heslá sú iba na odžubanie davu, ako v tej hádanke:
Lieta to, bzučí to a má to na sebe tank. Čo je to?
???
Včela. Ten tank je iba na odžubanie.
Ak ale Slnko nie sú kachle, čo to teda je?
Nie je to obria anténa, či vodič, z ktorého sa odtrháva energia a putuje vo vlnách?
Otázka práve rešpektovala Teslovu prácu.
A znela, prečo sa to nepoužíva.
Ohľad na ľudské zdravie je iba zásterka.
Všetko, čo je možné speňažiť, od mikrovlnky, cez mobil, alebo geneticky modifikované plodiny, chemické defolianty, tebou spomínaný HAARP a i. sa veselo používajú bez ohľadu na dopad na ľudí.
Aldebaran a ešte jedna otázka.
Energia, ktorá sa odtrhne od vodiča (antény), sa bude šíriť vo vlnách.
Prečo je potom taký problém posielať a prijímať elektrickú energiu vo vlnách.
Myslím bezdrôtovo.
Alebo to problém nie je a nerobí sa to preto, že prijímač by si mohol inštalovať každý, ale nie každý by za prijatú energiu aj platil.
Ako vždy, geniálne.
Aldebaran, mám jednu otázočku.
Slnko je od nás približne 150 mil. km.
Ak by si sa spýtal ľudí, ako sa k nám dostáva teplo zo Slnka, väčšina si to predstavuje, ako kachle.
V kachliach horí a ak prídem bližšie, je mi teplejšie, ak idem ďalej, je mi chladnejšie.
Dorazí k nám naozaj to teplo takto, alebo nám Slnko posiela namiesto tepla niekoľko typov žiarenia a tieto vlny, po dopade na Zem, sa premenia na teplo?
Ako to teda funguje?
Prečo vlastne denne, nepočúvame argumenty vedcov k tejto problematike?
Pretože by museli dávať presné čísla a presné štatistiky.
Čo je veda?
Veda je tvrdenie o niečom.
A háčik je v tom, že vedec musí dokladať, ako presne k svojmu tvrdeniu došiel.
Každý, kto použije rovnaký postup, ako vedec, musí teda dôjsť k rovnakým výsledkom.
Problémom je, že vedecké tvrdenia sú overiteľné a popierateľné.
Preto sa do popredia dostávajú NGO, médiá, politici, aj deti.
Kvôli tomu, že omieľajú emocionálne tvrdenia typu všetci umrieme, ak nevylezieme naspäť na stromy.
Tak sa nám nedostávajú fakty, ale iba fanatická totalita, pretože:
"Všetko je jasné, nič netreba vysvetľovať a kto pochybuje, je kacír a je treba ho upáliť."
To pripomína tak trochu náboženstvo a stredovek, čo?
Alebo ideológie typu: " Kto nie je s nami, je proti nám".
A to je čo?
To je totalita, priatelia.
Bohužiaľ, tak to fungujú aj politici.
Veď Sulíkove esemesky s Kočnerom pri voľbe GP sú legendárne.
Sulíkovi za 2 hodiny napíše Kočner desiatky esemesiek:
Úž?????, Úž!!!???
A Sulík nevyvodzuje zodpovednosť.
Takto funguje aj polícia.
A okrem prokuratúry, bohužiaľ, aj sudcovia.
Choďte a voľte.
Určite sa dočkáte...
Žartuješ?
To by nikto nepovolil.
Brusel by si nevydýchol, kým by to opäť nedal na poriadok.
Tak Most - Híd je maďarská strana?
Tak teda toto som nevedel.
A maďarských strán je viac?
Na Slovensku môžu byť maďarské strany?
Strany vzniknuté na Slovensku, kandidujúce do parlamentu v SR, môžu byť aj maďarské?
Matko živá!
A cieľ je pripojiť SR k Maďarsku, alebo cieľ je rozvoj SR?
Ak cieľom je rozvoj SR, načo zdôrazňovať, že strana je maďarská?
Ak cieľom je naopak, pripojenie k Maďarsku, načo zdôrazňovať, že strana je maďarská?
Gondoljon, mielőtt bármit is mondana...
Na Pantheóne v Ríme, môžeš vidieť dôkazy môjho tvrdenia.
Postavil ho v r. 27 - 25 konzul Marcus Vipsanius Agrippa.
Za 3 roky! Pred 2000 rokmi.
Pan (vše), theios (božský).
Zasvätili ho všetkým bohom.
Po požiari v r. 80 bol zničený. A bohovia tomu nezabránili...
V r. 118 - 125 vybudovali nový a väčší Pantheón.
A potom, ako vieš, sme zaviedli kult jedného Boha, v r. 325 na Nicejskom koncile.
Áno, už vtedy naplno bežala agenda: NWO - jeden štát, jedna mena, jeden Boh.
Vtedy túto agendu zabezpečovala Rímska ríša, posledným následníkom/nástrojom sú USA, ale o tom inokedy.
Jupiter, Mars, Venuša, Apolón a iní Bohovia boli penzionovaní a ich chrám zatvorený.
Ale pápež Bonifác IV, toto nedorozumenie napravil a Pantheón v r. 609, vysvetil na kostol Panny Márie, patrónke mučeníkov, ktorých paradoxne, napriek heslu JK: Miluj blížneho svojho, ako seba samého, neubúda, ale pribúda.
RKC tvrdí, že sa riadi týmto odkazom JK.
Nemalo by to už za tých takmer 2000 rokov, byť na svete vidieť?
S Hitchensom súhlasím, s ním by som si podebatoval...
Zastávam teóriu, že najskôr človeka stvorili/vyšľachtili entity, ktoré nie sú bohmi.
Následne z nich človek stvoril Bohov a uvedomme si, že ešte na úrovni Rímskej ríše, Rím a svet mali stovky bohov.
Mať 100 bohov bolo možné iba vďaka super totalitnému prostrediu, neinformovanosti a krátkemu životu, kde denne išlo o prežitie.
My totaliťáci sme si uvedomili, že ako sa zlepšuje schopnosť kritického myslenia a informovanosť, že nemôžeme udržať Pantheóny Bohov a museli sme trochu upratať.
Niektorých Bohov sme poslali do dôchodku, zrecyklovali sme sumerské legendy o Anunaki a ľudstvu sme dali jediného Boha.
Tých, čo veriť nechcú sme najskôr eliminovali ale potom sme im vymysleli heslo Bratsvo, rovnosť, sloboda.
Proti Bohu sme poslali reformátorov, ateistov, Darwina, komunistov, liberálov...
A Tebe sme uľahčili úlohu.
Predstav si, že by si tvrdil, že Apolón neexistuje.
OK, brácho, ale ani Jupiter, Mars, Venuša?
Tak to si prehnal, kámo...
Liberalizmus, ako najvyššie štádium kapitalizmu?
Lenin tvrdil, že imperializmus je najvyšším štádiom kapitalizmu, ale liberalizmus, do toho vnáša ten pravý chaos.
Ordo ab chao, to je heslo tých, čo plebsu predložili tézy liberalizmu: Bratstvo, rovnosť, sloboda.
A majú ho na jednodolárovke, aby všetci videli.
Ten nápis je umiestnený nad pyramídou a vševidiacim okom.
Vidieť je však jedna vec a chápať, to je iný level...
Chaos už máme, tak autorka si myslí, že k poriadku je iba krôčik.
Zo živého zrna múku urobíš, ale z chaosu múky už život v zrne nevzkriesiš...
Dawkins ale povedal, že nevylučuje vývoj človeka, či jeho predchodcov mimo Zeme.
A tu sa dostávame k možnosti, že pozemšťania považujú za Boha mimozemské entity, napríklad Anunaki,
Anu, Enlil, Enki a ďalší, mohli človeka vyšľachtiť génovou manipuláciou a krížením a urýchliť jeho vývoj.
Človek, samozrejme, svojich tvorcov považoval za Bohov.
V Sumeri títo králi vládli a učili ľudí, ktorých šľachtili z prozaických dôvodov, tak ako my dnes králiky, psov, holubov, či obilie, ovocie a zeleninu.
A človek, ktorý bol obslužnou rasou pre tieto entity, videl v nich bohov.
A oni sa nielenže nebránili, ale toto aj aktívne podporovali.
Anunaki, samozrejme neboli jedinou vesmírnou, či pozemskou rasou, ktorá ovplyvňovala vývoj ľudstva...
Malinová, možno si na polceste, ale ideš zlým smerom.
A ak ideš zlým smerom, si na polceste inde, do zlého cieľa.
Liberalizmus je otrávená návnada.
A Ty, ako dôverčivý orol, sa na ňu vrháš znovu a znovu.
Vidíš iba to mäso a nevidíš, že niekto zlý dal do neho jed.
Nechápeš, prečo všetci, čo ochutnali, sa otrávili, veď mäso je v princípe, na pohľad dobré, mäso za nič nemôže, to iba tí, čo sa otrávili, s ním asi zle narábali a narábajú, šíria jed ďalej a Ty obviňuješ ich, nie toho, kto vám, dôverčivým orlom, predhodil otrávenú návnadu.
Veľa šťastia.
domino
Malinová, aj Ty máš pravdu...
...ale, mýliš sa.
Napíš prosím Ťa, aby sme mohli debatovať k veci, čo je obsahom a hlavnými tézami a cieľmi
liberalizmu.
Napíš to do samostatného blogu, nie sem.
S úctou
Domino Svetík
Odporúčame