Migranti začnú asimilovať Európanov
Michael, iste ste si všimli, že v pozadí týchto procesov vidieť prvky riadenia.
A riadenie tejto migrácie, sa zameralo na Nemecko, Francúzko, sčasti Britániu a vlastne západnú Európu.
Zasahuje štáty, ktoré sú kolonialistické, či neokolonialistické.
Najskôr sa v nich vytvorila vlna súhlasu, kvôli kolonizátorskej minulosti, ktorú musia napraviť.
Tak sa cez Portugalsko, Francúzsko, Holandsko a i., začali do Európy dostávať nielen futbalisti, ale aj pracovné sily.
Nemecko ale do tohto nezapadá. Prečo teda Nemecko?
Nemecko je silne protestantské.
A pri zavádzaní fašizmu, pomáhal Vatikán.
Predstaviteľ NSDAP Franz Von Papen v r. 1934:
"Národný socializmus je odpoveďou na hnutie z r. 1789".
A čo to bolo za "hnutie"?
No heslo: "Bratstvo, rovnosť, sloboda," odštartovalo nástup liberalistických ideí a hnutí.
A kto to odštartoval?
A dnes, Islam vytláča (aj vytáča), nemeckých protestantov, že?
Ale kresťanským stranám, ani Vatikánu nevadí.
Naopak. Prečo?
Asi preto, že tie procesy kontrolujú...