Načo?
Ja som hrdý na Rusko? Alebo milujem, Rusko?
Alebo Smer? Nikdy som Smer - Boh mi je svedkom - nevolil
V žiadnom prípade nie.
Tak čo to tu podsúvaš?
Ja niekoho nenávidím? Napr. USA?
V žiadnom prípade nie. Nikoho. ANi Teba, ani USA, ani Zuzanku.
Naopak - mám vás rád a prajem vám len to najlepšie.
Ak poukazujem na zjavné zločiny proti Charte OSN, proti ľudskosti - ako človek mám na to právo.
Nesúdim, ale napriek tomu som - teraz Tebou - falošne obviňovaný.
Ja mám rád Zuzanku.
Je to kočka, vyzerá dobre.
Ale ak tvrdí niečo, čo nie je pravda, je zdravé s ňou polemizovať.
Ústava SR:
"My, národ slovenský,
pamätajúc na politické a kultúrne dedičstvo svojich predkov a na stáročné skúsenosti zo zápasov o národné bytie a vlastnú štátnosť,
v zmysle cyrilo-metodského duch. dedičstva a hist. odkazu Veľkej Moravy,
vychádzajúc z prirodzeného práva národov na sebaurčenie,
spoločne s príslušníkmi národnostných menšín a etnických skupín..."
Prečo, Zuzanka vystupuje proti národnej hrdosti?
Pretože je to jej úloha.
V rámci toho, ako prvý krok naši Quislingovia, budú tlačiť na zmenu ústavy.
Budú chcieť zmeniť: "My, národ Slovenský"..., na "My, občania SR".. a na "my, obyvatelia EU".
Ústava ČR už začína:"My, občania ČR"...
Tak kto chce, nech jej v tom pomáha.
Tu je môj blog k Mníchovskej zmluve, ako základu na rozpútanie 2. sv. vojny roztrhaním ČSR a odovzdaním zdrojov celej Európy do rúk nacistického Nemecka:
Národná hrdosť, patriotizmus, ako niečo neprijateľné?
Štát je systémom, na prežitie národa.
A príslušnosť k národu, máme zakotvenú v Ústave SR:
https://www.zakonypreludi.sk/zz/1992-460
A ktorý štát je dnes "výnimočný, ochraňovaný Bohom a predurčený viesť svet", pričom národná hrdosť je cieľavedome pestovaná a - bohužiaľ - je pestovaná a tolerovaná aj nenávisť k mnohým iným krajinám?
A na základe tejto výnimočnosti si tento štát osvojil právo ničiť, zabíjať, prepadávať a okupovať cudzie krajiny.
Sú to USA.
Tak začnime kritizovať ich národnú hrdosť, ich okupáciu cudzieho územia, ich nenávisť, ich denno - denné vojnové zločiny.
Môžeš začať.
* niektorí
V Slovenčine, v prvom páde množného čísla prídavných mien, sa vždy píše mäkké i -výrok, ktorý je pravdivý.
"Národná hrdosť sa buduje na nenávisti...",
je naučený výrok, ktorý nie je pravdivý.
Nám ho vnucujú, lebo masa, ktorá nerozmýšľa, tej je radosť vládnuť.
Jedinci, ktorí majú kritické myslenie, sú nežiadúci.
Zuzanka obvinila Rusov z toho, že Ukrajine zabrali územie.
Ak Krym, pripojený na základe referenda, je okupácia, budiž:
https://domino50.blog.pravda.sk/2015/03/2 8/p…
Nadávajme Rusku.
Ale prečo Zuzanka nenadáva USA za okupáciu Iraku? (Okrem iných štátov, že?).
Podľa Charty OSN môže štát použiť silu iba:
1. Ak bol napadnutý
2. Ak použitie sily schválila BR OSN.
USA (spolu s EU), sa dopustili vojnového zločinu.
Prečo ich Zuzanka nekritizuje?
Práve je výročie Mníchova.
Nemecko, Poľsko, Maďarsko, za asistencie Talianska, Británie a Francúzska odtrhli z ČSR vyše 20% územia.
Prečo toho nie sú plné noviny?
Ak si prečítam iba časť prvej vety Zuzankinho výroku:
"Národná hrdosť sa buduje na nenávisti...",
tak musím skonštatovať, že výrok nie je pravdivý.
Neviem, či som hrdý na svoj národ, veľakrát nemám byť načo (národ je väčšinou reprezentovaný politikmi), ale ak niekedy som, tak nie na základe toho, že by som niekoho nenávidel.
U mňa sa rozhodne národná hrdosť nebuduje na nenávisti.
Tento zovšeobecňujúci výrok teda nie je pravdivý a - samozrejme, ani nemôže byť.
Zuzanka má tak jednoduchý slovník, plný ľahko vyvrátiteľných tvrdení, že ani nie je o čom polemizovať.
Zuzanka je kočka a bola nám sem dosadená na zvolenie, aby niektorý uctievali jej kult a bránili ju, keď povie neobhájiteľný výrok.
Autorovi: Si na Zuzanku hrdý?
Ak áno, je Tvoja hrdosť budovaná na nenávisti k iným?
Možno áno, možno nie.
Ak však nie, tak ako by obstál môj výrok:
"Hrdosť na prezidentku je budovaná na nenávisti. "
Je pravdivý? Nie.
Hrdosť teda nemusí byť budovaná na nenávisti.
Tvrdenie Zuzanky je teda vyvrátené.
Ty, ako vždy, nechápeš, prečo Rusi vyvádzajú a si za to, aby každý interpretoval veci podľa svojho názoru.
Akurát, že Tvoj názor, ako príslušníka emigrantskej kaviarne, je vždy pronacistický.
To je môj názor na Teba.
A teraz k pojmu okupácia a oslobodenie.
Po Jalte a Postupimi bolo určené, že Nemecko víťazi rozdelia na tri okupačné zóny.
USA, Británia a Francúzsko svoje zlúčili a vytvorili SRN. Rusi zo svojej okupačnej zóny vytvorili DDR.
Po r. 1990 Rusi opustili okupačnú zónu DDR a umožnili zjednotenie Nemecka (bez referenda).
USA svoju okupačnú zónu neopustili, takže Nemecko je dodnes okupované.
Ak Ti to pripadá šokujúce, trak mi ver, že státisíce Nemcov si to myslia a po oslabení USA, Nemci budú žiadať odchod okupačnej armády. Ale Nemci oficiálne považujú USA za osloboditeľa. Ako teda môžu (napr. Bulhari a i.), považovať ČA za okupanta? Bulharsko bolo spojencom Nemecka a útočilo na ZSSR, podobne, ako Slovensko, tak z hľadiska vojnového práva, ČA vstupovala na územie nepriateľa.
Mníchovská konferencia za účasti Nemecka, Británie, Talianska, Francúzska, Poľska a Maďarska, prikázala Československu odovzdať tzv. Sudety Nemecku, juh Slovenska Maďarsku a časť severu Slovenska a časť severu Česka Poľsku.
Toto sa realizovalo, teda Mníchov fungoval.
Územia sa odtrhli a okrem severu Slovenska, ktoré bolo vzaté späť po útoku Nemecka a SR na Poľsko, ostatné územia boli vrátené až po skončení 2. sv. vojny, kedy víťazné mocnosti Mníchovskú dohodu anulovali.
Rozhodnutie Mníchovskej konferencie teda fungovalo cca 7 rokov.
Nerozumiem, prečo píšeš, že Mníchov nefungoval.
No veď ani ja s tým nesúhlasím.
Ja to pomenovávam, ale v žiadnom prípade neschvaľujem.
A ak spomínaš Mníchov, z tej situácie vazala Nemecka a z okupácie 20 % územia Maďarskom a Poľskom sa SR nevyslobodila vlastnými silami.
Poľsko sme 1.09.1939 spolu s Hitlerom napadli a územie, ktoré nám Poliaci zobrali, sme si vzali späť.
Ale s Maďarskom to nebolo jednoduché - územie sme dostali späť až vďaka ZSSR po vyhratej vojne, pričom my sme v nej boli AGRESOROM (v r. 1941 sme napadli aj ZSSR).
Dôsledky 7 ročnej maďarizácie nášho juhu v r. 1938 - 1945, pociťujeme dodnes a zďaleka nie je koniec.
V televízii nedávno jeden Maďar z Jobbiku:
"Aký je Slovensko štát? Nám ste ukradli územie a Čechom reč! To sa ale zmení."
Že Mníchov nefungoval?
Práveže fungoval, ČR prišla tiež o 20 % územia, po 15.03.1939 sa stala jedným krajom Nemecka a Česi v Prahe hajlovaním vítali Hitlera! SR bol vazalským štátom: Keby bolo vyhralo Nemecko, funguje dodnes.
To bola táto istá téma - suverenita.
Poukazál som na to, že riadenie SR zo strany USA, či EU, poskytuje istú ochranu pred agresiou.
Agresori sú naši susedia - Poľasko, Maďarsko (Nemecko je dočasne vykastrované).
Je to ako s mafiou.
Tzv. ochrana mafie zaručuje, že ťa kasíruje a chráni pred ostatnými klanmi.
Tak je to aj v prípade napr. USA, či v minulosti nacistického Nemecka.
Ja to odsudzujem, je to neprijateľné.
Ale je to realita a naši politici spojení so službami napr. USA (Beblavý u Kristela nedávno), sú tými Quislingami, ktorí sprostredkuvávajú ríši okupáciu vlastnej krajiny.
No, a Ty si nedávno písal, že ma dostali...
Suverenita je kontrola občanov štátu, nad jeho územím, obyvateľstvom, prírodnými zdrojmi, ekonomikou, politikou, zahr. politikou.
SR nemá plnú suverenitu.
V prvom čl. Ústavy to prehlasujeme, v druhom sa suverenity vzdávame.
SR nekontroluje menu, ktorá je platidlom na jej území:
https://domino50.blog.pravda.sk/2018/01/ 07/z…
Nekontroluje hospodárstvo a ekonomiku
Armáda je podriadená cudzej moci
Časť politikov sú agenti cudzej moci.
70 % zákonov sa tvorí v Bruseli, u nás ich prekladáme.
Časť suverenity sme odovzdali USA, EU, Vatikánu, NATO.
Ústava:
(1) SR je zvrchovaný, demokratický a právny štát. Neviaže sa na nijakú ideológiu, ani náboženstvo(?).
(2) SR uznáva a dodržiava všeob. pravidlá medzin. práva, medzin. zmluvy, ktorými je viazaná, a ďalšie medzin. záväzky.
(3) SR môže medzin. zmluvou, ... preniesť výkon časti svojich práv na Európske spoločenstvá a EU. Právne záväzné akty ES a EU majú prednosť pred zákonmi SR.
S úctou
Domino Svetík
EU je v podstate podnik, ktorý patrí majiteľom peňazí.
Všetci dostanú jednotné pravidlá a všetci sýtia a živia majiteľov peňazí.
Pozor.
Všetci politici na špičkových miestach v EU, aj jednotlivých krajinách, sú iba služobníci.
Majiteľov peňazí nie je vidieť.
Ale EU nekontroluje svoju menu.
Euro je kontrolované z vyšších miest, ako sú najvyššie miesta v EU.
Ja pomenovávam veci tak, ako sú.
Hovorím, že nás priamo, štruktúrne, riadia USA.
Myslím si, že je to normálna okupácia.
Ale je to fakt a ak o ňom nebudeme hovoriť, tak sa z tej okupácie nedostaneme.
Tá okupácia nás zároveň chráni pred agresiou všetkých okolitých síl, či už sú to susedné krajiny, alebo vnútorné separatistické, alebo extrémistické hnutia.
To otroctvo je fakt a aj to, čo nazývaš vyššia politika je fakt.
Obviňovať mňa, že to zakrývam?
Ja to pomenovávam a odkrývam.
A ešte jedna vec.
Ak by USA rezignovali a ponechali by tento priestor svojmu osudu, mohlo by to mať za následok, že sa k riadeniu prihlásia sily, ktoré nemohli vďaka silnému hráčovi, plniť svoje ciele.
Tak, ako v prípade Juhoslávie.
Zabudli ste na to, že v Mníchove žiadali a dostali 20% územia SR Maďarsko a Poľsko?
A zabudli ste na Horthyho list Hitlerovi, v ktorom už stanovil termín vpádu do SR?
A napriek vzniku SR 14. marca 1939 a akejsi ochrane od nacistického Nemecka, pod ktorú sa SR uchýlila, aj tak došlo k útoku zo strany Maďarska.
Tieto sily sa nikde nestratili.
Churchil nazval Poľsko hyenou Európy.
Hyeny nemôžu trhať korisť, kým sa hostia levy.
Ale keď odídu levy, korisť bude rozporcovaná úplne.
Takže, ak nadávame na USA, myslime na to, že oni sú levom, ktorý drží hyeny v úctivej vzdialenosti.
Viem, že si to niekto nevie predstaviť, ale pozrite sa na Juhošku, Kosovo, Ukrajinu, Sýriu, Líbyu, Irak, atď.
Všade okolo sa to deje, dnes a denne.
"Nařízení US diplomata jsou vždy platná".
Akýkoľvek US diplomat sa vyjadruje v mene okupačnej správy.
Po r. 1989 bolo odovzdané štruktúrne, ideologické, politické, vojenské, aj hospodárske riadenie krajín Východného bloku, medzi ktoré patrí aj dnešná SR, z rúk ZSSR, do rúk USA.
Do Ústavy sme si dali, že sme "Trhová ekonomika".
Kým USA disponujú mocou a kompetenciami riadiť tieto krajiny, je prirodzené, že vykonávajú to, na čo majú , z ich hľadiska, legitímne právo.
Autor tým, že sa tvári, že SR má vlastnú suverenitu, buď nerozumie týmto riadiacim kompetenciám, alebo, a to je skôr pravda, sa tieto riadiace procesy oprávneného (USA), snaží skrývať pred verejnosťou.
Braňo, môžeš hrať, že to neexistuje, ale Blaha to priznal, tak to ber, ako fakt.
Týchto pokynov, smerom k našej protektorátnej "samospráve", sú stovky ročne.
Kým Klus, Zuzanka, alebo Kiska, či Beblavý (pre pokyny si bol u samotného Kristela a Ty si si to všimol), to nevešajú občanom na nos, Blaha to zverejnil.
No a v Ústave si všimnite dve veci.
1. Vyhlásenie, že sme zvrchovaný štát.
2. Vyhlásenie, že:
"Právne záväzné akty Európskych spoločenstiev a Európskej únie majú prednosť pred zákonmi Slovenskej republiky."
Tým druhým vyhlásením negujeme to prvé a suverenity sa vzdávame.
Takisto formulácia o akýchsi: "Európskych spoločenstvách",. To je presne čo?
EU je EU, ale čo sú Eur. spoločenstvá?
Ak platí to hore, sľub poslanca SR , dávaný občanom SR je nemožné plniť, pretože ak má prednosť EU v zákonoch, tak aj sľub poslanca je smerom k občanom SR zbytočný.
A ak poslanec SR sľubuje cez Ústavu SR vlastne vernosť EU, tak je logické, že inštrukcie mu, tak, ako v tomto prípade Blahovi, chodia z USA.
USA priamo riadia EU ako celok, aj ako jednotlivé štáty.
Ústava SR:
(1) Slovenská republika je zvrchovaný, demokratický a právny štát. Neviaže sa na nijakú ideológiu ani náboženstvo.
(2) Slovenská republika uznáva a dodržiava všeobecné pravidlá medzinárodného práva, medzinárodné zmluvy, ktorými je viazaná, a svoje ďalšie medzinárodné záväzky.
) Slovenská republika môže medzinárodnou zmluvou, ktorá bola ratifikovaná a vyhlásená spôsobom ustanoveným zákonom, alebo na základe takej zmluvy preniesť výkon časti svojich práv na Európske spoločenstvá a Európsku úniu. Právne záväzné akty Európskych spoločenstiev a Európskej únie majú prednosť pred zákonmi Slovenskej republiky. Prevzatie právne záväzných aktov, ktoré vyžadujú implementáciu, sa vykoná zákonom alebo nariadením vlády podľa čl. 120 ods. 2.
Sľub poslanca:
„Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť v záujme jej občanov. Budem dodržiavať ústavu a ostatné zákony a pracovať tak, aby sa uvádzali do života.“
SR nemá plnú suverenitu a jej agendy sú riadené z niekoľkých centier, pričom US veľvyslanectvo v SR vykonáva funkciu okupačnej správy. Ďalej sa využívajú jednak hospodárske páky, ako USS a kopec ďalších, jednak politické, ako tlaky z krajín, ktoré sú USA priamo okupované (Nemecko).
Potom sú tu politici, ktorí sú inštruovaní cez NGO, ďalší z veľvyslanectva niektorí spolupracujú s US službami.
Keďže máme podpísaných kopec zmlúv a programov, ktorých plnenie má prednosť pred zákonmi SR, takáto služba našich politikov sa nedá brať, ako vlastizrada - pracujú v rámci línií, ktoré schválila vláda, alebo ich implementoval parlament.
Je to to isté, ako v r. 1939 - 1945, alebo v r. 1968 - 1989.
Blaha zverejnil jednu inštrukciu z tisícov, ktoré naši politici dostávajú.
Jednu takú dostal aj Fico a odstúpil.
Oficiálne podľahol tlaku akcie Za slušné Slovensko, ktoré je tiež organizované spôsobmi uvedenými vyššie.
Odporúčame